Pochwalcie sie swoja grafika :)

Piszta co chceta
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Nie ważne skąd... ważne, że jest to postać z mojego avatara po zdjęciu kaptura
oraz
<żart>W_M może to Ty ze zmienionymi oczami ?? , chociaż wygląda ta osoba bardziej na facia niż kobietę lol </żart>
Niezłe... hehe... niezłe
Myślę że ten obrazek odpowie na wszystkie Wasze pytania
i wątpliwości powstałe w tym temacie >
http://www.psemu.pl/forum/gfx/inne/odp.jpg
a może i nie :)
2BII!2B
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

Erm... jednak się pomyliłem z tym "faciem" :]... Jakoś sobie inaczej Ciebie wyobrażałem W_M (bez skojarzeń :D).... no cóż, a to mój pryszczaty ryj ;]
>>>KLIK<<<
LOOOOL :D
Ostatnio zmieniony 01 maja 2004, 22:02 przez Bati, łącznie zmieniany 1 raz.
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Mi to przypomina w_m'a po tuningu z lekko przekrwionymi patrzałami.
Nieścisłości są nadal :
1) Bazując na mojej ostatniej wypowiedzi ktoś może stwierdzić, że w_m i ja, to ta sama osoba ;)
2) Coś ta nasza szefowa do dziewczyny nie podobna ;)
EDIT
I Bati nam się obnażył... Ta akcja została sprowokowana przez wstąpienie do UE, czy jak ;)?
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

Jak wszyscy to wszyscy :D ... zdejmuj kaptur BzyRes :]
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Na moje zdjęcie nie liczcie - mówię od razu :twisted:
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Jakoś sobie inaczej Ciebie wyobrażałem W_M (bez skojarzeń)
1,2 m wzrostu, okulary o tej samej wysokości (bo denka po jabcokach to dużo za mało), łysiejący i bez zębów - typowy stereotyp informatyka < O to chodziło. No cóż może fotogeniczny to ja nie jestem, ale czego się można spodziewać po całym tygodniu charówki na uczelni i dniu spedzonym z kobietą. Tqak czy owak do własnego opisu nie pasuję.
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

1,2 m wzrostu, okulary o tej samej wysokości (bo denka po jabcokach to dużo za mało), łysiejący i bez zębów - typowy stereotyp informatyka
Na szczęście stereotyp ten w końcu się przełamuje. Chyba kończy się era "komputerowców" i "bladych". Komputeryzacja jest tak powszechna, że ludzie choćby na siłę muszą zrozumieć, że informatyk wcale nie musi pasować do podanego przez w_m'a opisu i może być normalnie wyglądającym i zachowujacym się człowiekiem.
He he, jako że obaj postanowiliście pokazać się światu, nie ominie Was obiektywna krytyka mojego bystrego oka ;) Na pierwszy ogień idzie...
winter_mute - spojrzenie, którym mógłbyś chyba zabić; do długich włosów zdecydowanie lepiej pasował poprzedni avatar (mimo wszystko;)); w tle widać oślepiajacy blask monitora, który dodaje uroku fotce. Ok, w_m'a rozpoznam na ulicy ;].
Bati - co za rozpromieniona facjata, całkowity kontrast do mimiki w_m'a; w sumie, podobnie sobie Ciebie wyobrażałem, choć nigdy bym nie przypuszczał, że nosisz bluzę z kapturem, mającą patriotyczny przekaz.
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

1,2 m wzrostu, okulary o tej samej wysokości (bo denka po jabcokach to dużo za mało), łysiejący i bez zębów

Nie no... nie do końca tak ;] po pierwsze nie podejrzwałem że masz długie włosy ;] (heavy metal or sumfin :P) wogóle (nie myślałem że nosisz okulary... gdzie się nie myliłem ;]) i wogóle inaczej :D (nie umiem opisać wyglądu człowieka słowami :/)
Ps. BzyRes... tą bluzę starsza mi kupiła :P (chociaż nie mówie że mi się nie podoba :) ) i raczej nie przypomina mi niczego związanego z patriotyzmem :) (może to się wielu nie spodobać ale jestem patriotą w 0% :D)

Ps. Chyba coś mi się dzieje z monitorem... cały obraz ma zbyt duży żółty odcień :/ (jak mi monitor padnie to przez dobre kilka miesięcy mnie nie będzie :/)
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Ehh... wiecie, pozory mylą. I tak nieżle mnie podsumowaliście bo dla większości osób jestem 18-19letnim zbirem z długimi włosami, który nie myśli o niczym innym jak o piciu i demolce (przynajmniej takie odnoszę wrażenie). Jakby na problem nie spojrzeć to 95% ludzi nigdy nie podejrzewałoby mnie np. o coś takiego >
http://www.psemu.pl/forum/gfx/inne/hmm.jpg
prędzej już o picie, ćpanie czy demoowanie przystanków :) Nie ma jak Polska.
2BII!2B
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

Gorzej by o Tobie myśleli gdybyś był łysy :DW Bytomiu nie ma podziału na dobrą i złą młodzież.... jest tylko zła młodzież ... LOL...
nieważne czy jesteś łysy czy masz włosy do ziemi.... jesteś trktowany jak potencjalny złodziej albo wandal... (zresztą w innych miastach pewnie jest to samo ;]) trzeba wyglądać na wyjątkową za przeproszeniem "ci*e" żeby ludzie się nie bai kiedy przechodzisz obok nich. Trochę to denervujące, ale trzeba przywyknąć... najgorsze jest to że chodze (już o wiele mnie) na salon gier... który jest postrzegany jako zbiorowisko ćpunów pijaków "skinheduff" i kiboli, co jednak jest prawdziwą nieprawdą :P no ale stereotypy rulz the world...
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
ODPOWIEDZ