SPU2-X.1.0

Nowinki ze świata związane z emulacją systemu Sony PlayStation
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

SPU2-X.1.0

Post autor: Zardon »

Szanowni Państwo! Mam zaszczyt zaprezentować Wam plugin dźwiękowy SPU2-X.!
Obrazek
Zapewne zapytacie "o co tyle szumu"? Nowa wtyczka stworzona przez Air’a doczekał się pierwszego oficjalnego wydania i już na aktualną chwilę pozostawia konkurencję daleeeeeko w tyle. Świetnie radzi sobie niemalże ze wszystkimi tytułami grywanymi na Pcsx2, jest prosta w konfiguracji, genialnie oddaje efekty dźwiękowe, nie zacina się ani w trakcie rozgrywki, ani w trakcie oglądania video… itd. itd. Jej zalety można wypisywać tak bez końca. Ale po co? Lepiej żebyście sami sprawdzili powody, dzięki którym autor news'a jest tak zachwycony :] Zapraszam do komentowania oraz do testów:
Download: SPU2-X.1.0
Obrazek
Awatar użytkownika
GoMati
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 13 lutego 2009, 13:46

Post autor: GoMati »

A mi coś klikocze i trzeszczy. Niby nie bawiłem się ustawieniami, ale liczyłem że jak na bezkonkurencyjność będzie bez zarzutu w każdym calu :P
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

Też to zauważyłem, ale to głównie zasługa speedhacków. Jeżeli uruchomisz emulator bez nich, to powinno być wszystko ok (oczywiście o ile dany tytuł jest emulowany w 100% - 60 fps.) Sprawdzone na Kingdom Hearts, God of War oraz Final Fantasty XII.
Obrazek
kapral_hicks
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 22 lutego 2009, 18:19

Post autor: kapral_hicks »

No nareszcie pierwszy plugin który pozwolił mi na bezproblemową grę w Need For Speed Hot Pursuit 2, przy wszystkich innych miałem problemy. Sama jakość dźwięku po ustawieniu cubic interpolation jest świetna, nie zauważyłem tez by coś wolniej śmigało, wcześniej używałem plugina peops spu 2. Liczę teraz że pojawi się jakaś poprawka graficzna eliminująca w tej grze kilka gliczy z bitmapami, wtedy będzie perfekcyjnie.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5250
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

update w downloadzie, plik dodany, link w niusie zmieniony
2BII!2B
ODPOWIEDZ