ps2 gry na pc

Piszta co chceta
Robert
Junior
Junior
Posty: 14
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 12:51
Kontakt:

ps2 gry na pc

Post autor: Robert »

Ja kce spytac czy mozno zrobic ps2 gry zrobic na pc format??
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Wszystko można.... trzeba tylko miać ogromną wiedzę z zakresu programowania (i zapewne nie tylko) oraz kupę czasu :-)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

albo znajomych zza wschodniej granicy :D
2BII!2B
--==ReY_MM==--
Senior
Senior
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2005, 19:09

Post autor: --==ReY_MM==-- »

Jeśli to jest możliwe to co mówicie to ... to .. ja chyba dostane zaraz zawału , padaczki lub cos w tym stylu.... JEZUSIU !! Już widze Budokai 3 w wersji na PC !! Czy to naprawde jest możliwe :?:
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Eee sorry, czym się tak ekscytujesz? Przepisanie KAŻDEJ gry z PS2 na PieCa jest możliwe, złamanie KAŻDEGO hasła jest możliwe, wypicie KAŻDEJ ilości wódki jest możliwe - pozostaje tylko dodać 'teoretycznie' i pomyśleć kto się tego podejmie.
Tworzenie portu DBZ:B3 na PC wiązałoby się z ogromnymi nakładami finansowymi, które z pewnością się nie zwrócą - jak ma się rynek PC do bijatyk każdy wie; gatunek ten po prostu się nie przyjął na PC. Kolejne pytanie - kto i po co podejmie się tego zadania, skoro projekt i tak będzie spisany na straty?
Nie chciałbym Cię smucić, ale z pełną odpowiedzialnością za moje słowe mogę stwierdzić, że NIE BęDZIE blaszanej wersji gier z serii DBZ:B. Smutne, ale prawdziwe ;].
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

pozostaje tylko dodać 'teoretycznie' i pomyśleć kto się tego podejmie.
Podejrzewam, że Ci co zawsze - Rosjanie, bo jakby na problem nie spojrzeć to teoretyczne granice zarówno w crackingu (bo nielegalne/nieoficjalne portowanie gier to nic innego jak piractwo) jak i w piciu wódki nie stanowią dla nich większego wyzwania :D
2BII!2B
ODPOWIEDZ