Jestem tu nowy !

Dyskusje na temat emulatorów systemu Sony Playstation 2 innych niż PCSX2, czyli.: Neutrino, PS2Emu, itd.
turkot
User
User
Posty: 53
Rejestracja: 16 stycznia 2005, 22:57

Jestem tu nowy !

Post autor: turkot »

Witam i pozdrawiam ! :) Jestem tu nowy i odrazu z pytaniem :P
Mam następujący sprzet : Celron 2000, GeForce MMX 64MB, 512 Ram DDR, DVD LG 16X. Czy mam wogle sie po co sie męczyć żeby odpalić gre pt."SSX Trics" ?? Napiszcie mi odpowiedż czy mam dobry sprzęt do emulowania PSX2. Z góry THX !
Awatar użytkownika
Romek
Moderator
Moderator
Posty: 189
Rejestracja: 05 sierpnia 2003, 23:44
Kontakt:

Post autor: Romek »

Witam serdecznie na forum.
Niestety muszę cie zasmucić, gdyż nie ma emulatora ps2, który by potrafił w pełni obsłużyć tę grę, tak więc nawet mając najnowszy sprzęt obecnie istniejący nie pograłbyś sobie w tą gierkę. Jedyne wyjście to kupić ps2. A co do twojego sprzętu to najprzypuszczalniej będzie on poniżej dolnej granicy wymagań przyszłech emulatorów ps2, zresztą tak jak większość teraźniejszych procesorów, gdyż karty graficzne pracujące na szynie pci-express x16 mają już podobno wystarczającą prędkość do emulacji ps2.
Mam nadzieję, że odpowiedziałem na nurtujące cię pytanie.
Romek
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Witam!
Jestem tu nowy i odrazu z pytaniem
Najpierw chrzest, a później odpowiedź... Przeczytaj dokładnie regulamin forum i zmień nazwę tematu, bo akurat w tym dziale potencjalnego odwiedzającego zainteresuje natura Twojego problemu, a nie fakt, że "jesteś tu nowy".
Mam następujący sprzet : Celron 2000, GeForce MMX 64MB, 512 Ram DDR, DVD LG 16X. Czy mam wogle sie po co sie męczyć żeby odpalić gre pt."SSX Trics" ?? Napiszcie mi odpowiedż czy mam dobry sprzęt do emulowania PSX2. Z góry THX !
W skrócie - żaden sprzęt i żaden emulator nie jest jeszcze "dobry" do emulowania PS2. SSX Tricky AFAIK nie jest jeszcze grywalne.
Więcej informacji znajdziesz w pozostałych tematach tego działu.

*EDIT*
Romek, tyć mnie wyprzedziłeś ;]
edyne wyjście to kupić ps2.
Albo DC, w przypadku SSXT.
ODPOWIEDZ