Książki, księgi i tomiki

Film, książka, prasa... i takie tam.
Awatar użytkownika
Ludi
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 27 grudnia 2004, 11:45

Książki, księgi i tomiki

Post autor: Ludi »

Wiem, że to całkowity offtopik no ale: czytaliście ostatnio jakieś fajne książki :?: Ja na przykład czytam teraz Artemisa Fowla. Bajeranckie połączenie baśni, fantastyki i opowieści sensacyjnej. Akcja dzieje się w 3000 roku. Artemis Fowl Drugi pod nieobecność ojca wraz ze swym ochroniarzem i przyjacielem Bulterem porywa elfkę. Dwunastolatkowi marzy się elfickie złoto. Mały Lud posiada technologię kilkukrotnie przewyższającą ludzką. Jednak chłopiec zdaje sobie sprawę z niebezpieczeństwa, w koncu jest największym mózgiem przestępczego półświatka.
Be the force with you, Ludi.
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Ja jestem chwilowo w trakcie "Na glinianych nogach" Pratchetta :-) Niestety nie da się tego zbytnio opisać - dal wielbicieli Discworld'a kolejny musik :P
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Nie wiem jak to się dzieje ale nie mam czasu na nic, niestety nawet na czytanie tak więc ostatnio [czyt. dobre 2 miesiące temu] skończyłem "Krótki , szczęśliwy żywot brązowego oxforda" Philipa K. Dicka. Dwa słowa na ten temat - zbiór opowiadań SF głównie w klimatach Fallouta.

.. Obecnie mam zamiar zabrać się "Królową Shannary" Terrego Brooksa - czyli szósty tom całkiem niezłego cyklu fantasy pt. "Shannara".

W międzyczasiena szybciutko dziabnąłem "Los powtórzony" J.L. Wiśniewskiego - 60 stronicowe oopowiadania w formcie A6. Krótkie ale fajne i na czasie, jak to mówi Bzy trendy.
2BII!2B
ODPOWIEDZ