Jokes

Miejsce, gdzie LOL nie schodzi z ust, a ROTFL jest czymś naturalnym. Intrygują Cię sprawy wywołujace niemiarowe drgania kiszek? Chcesz się pośmiać i podzielić śmiechem z innymi? Pisz.
Awatar użytkownika
Red XIII
User
User
Posty: 85
Rejestracja: 15 sierpnia 2004, 08:58

Post autor: Red XIII »

Takich aukcji jest pelno na allegro. Co nie zmienia faktu ze sa smieszne :D
A teraz animacja o nauczycielu zrobiona przez jednego z jego uczniow http://granda.room-303.com/ bardzo fajna :mrgreen:
Tylko czarne glany są naprawdę funny, bo mroczna załoga nosi je na nogach. :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Awatar użytkownika
mandragor
User
User
Posty: 81
Rejestracja: 14 kwietnia 2004, 23:19

Post autor: mandragor »

Fajny JOKE

Dwie siostry zakonne: Matematyka i Logika, przechadzają się po
parku blisko zakonu. Jest późno i zaczyna się ściemniać. SM: Zauważyłaś tego mężczyznę, który nas śledzi? Kto wie, czego
chce..... SL: To logiczne - chce nas zgwałcić. SM: O Boże, o Boże, zbliża się do nas, dogoni nas za 5' i 18". Co
robimy SL: Jedyne logiczne rozwiązanie to przyspieszyć kroku. SM: O Boże, o Boże, to nic nie dało. SL: Oczywiście, logicznie rzecz biorąc on także przyspieszył. SM: O Boże, o Boże, dystans się zmniejszył, dogoni nas za 1" i
44" SL: Jedyne logiczne rozwiązanie, to się rozdzielić: ty idź na prawo
ja na lewo. Logicznie rzecz biorąc, nie może iść za obiema. Mężczyzna decyduje się iść za siostrą Logiką. Siostra Matematyka dociera do zakonu cała i zdrowa, ale bardzo zaniepokojona o drugą,
która wraca kilka minut później. SM: Siostro Logiko, o Boże dzięki, o Boże Opowiadaj, opowiadaj SL: Logicznie rzecz biorąc mężczyzna mógł iść tylko za
jedną z nas i wybrał mnie. SM: (trochę wkurzona) Tak, tak wiem, a potem SL: Zgodnie z zasadami logiki, ja biegłam coraz szybciej i tak samo
robił on. SM: Tak, tak, a potem SL: Zgodnie z logiką, dogonił mnie. SM: O Boże, o Boże i co zrobiłaś SL: Jedyną logiczną w tej sytuacji rzecz: podciągnęłam habit do
góry! SM: O Boże, o mój Boże! A on? SL: Zgodnie z zasadani logiki: opuścił spodnie! SM: O Jezus Maria! I co się stało SL: Logiczne Siostra z podkasanym habitem biegnie szybciej niż mężczyzna z opuszczonymi spodniami
A WY WSZYSCY, KTÓRZY MYŚLICIE O ŚWIńSTEWKACH........ NA KOLANA
PIęć ZDROWASIEK
Zamienię mój komp: ATLONXP 2400+ 768MB DDRAM Asus Radeon 9600XT 128MB(128bit) 2X80 GB HDD na garść magicznej fasoli :-) << już dawno wymienione a zupa fasolowa zjedzona!
UPDATE!!
AMD Venice3000+ GF 6600GT PCI-EX16X 2x512 Dual RAM Patriot (TESTUJEMY?)
Awatar użytkownika
Red XIII
User
User
Posty: 85
Rejestracja: 15 sierpnia 2004, 08:58

Post autor: Red XIII »

Hyhy stare ale dobre. Ja ten joke znam juz ladnych pare lat....a co powiesz na to:

Jedzie indianin pociagiem i naprzeciwko niego
siedzi jakis gosc ktory pali fajke i puszcza
kolka z dymu. Indianin przyglada mu sie przez pare minut i mowi:
- Jeszcze jedno slowo to ci przyp...!!
Tylko czarne glany są naprawdę funny, bo mroczna załoga nosi je na nogach. :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Dowcipy na sesje >

Profesor mówi do studenta:
- Nie zaliczę panu roku. Ani razu nie był pan na zajęciach.
- Niech da mi pan szansę!
- Przykro mi.
- A gdybym tak wszedł na ścianę, przespacerował się po niej i zszedł spowrotem na ziemię, da mi pan 3?
- Co pan wygaduje, przecież to niemożliwe!!!
Jednak po dłgich namowach profesor zgadza się. Student, ku ździwieniu profesora, wchodzi na ścianę i spaceruje po niej tak, jakby chodził po ziemi. Profesor kiwa z niedowierzaniem głową, jednak obietnicy zamierza dotrzymać i bierze do ręki indeks. Uczeń jednak mówi:
- A gdybym wszedł na sufit, zrobił na nim parę fikołków, "spadając" spowrotem na sufit, dostanę 4?
Profesor nadal nie wierzy w możliwości studenta, jednak i teraz dał się przekonać. Student zrobił co mówił, a profesor nadal mocno ździwiony bierze się za wpisywanie oceny.
- A jeśli wejdę teraz na stół i obsiusiam pana, a pan pozostanie mimo wszystko suchy, postawi mi pan piątkę?
Profesor jest już wyraźnie zaciekawiony wyczynami studenta, więc się zgadza. Student wchodzi na stół, wyjmuje małego, po czym sika na profesora. Jednak tym razem nic nadzwyczajnego się nie stało i profesor jest cały mokry. Uczeń na to:
- Nooooo, niech zostanie czwórka.

następny by ludzie nie będący na studiach nie byli pokrzywdzeni >

Dlaczego nauczycielka jest najlepszą kochanką na świecie?
- Ponieważ na początku stawia pałę, a potem pieprzy przez 45 minut.
2BII!2B
Awatar użytkownika
emcefreak
Senior
Senior
Posty: 105
Rejestracja: 22 grudnia 2004, 21:25
Kontakt:

Post autor: emcefreak »

Dwóch amerykańskich żołnierzy poszło w Iraku na lody. Jeden dostał z kulki a drugi z automatu.


Dlaczego blondynki klęczą przed drzwiami sklepów?
Bo na nich pisze "CIĄGNĄć"


Dla fanów RPG:

Małe smoczki budzą się w jaskini i pytają matki:
-Mamo co dzisiaj jest na śniadanie ?
Matka wychyla się z jaskini i zauważa że w jej stronę podąża rycerz i dwa krasnoludy. Wraca i mówi dzieciom:
-Konserwa i dwa pulpety, dzieci
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Link dla filmomanów >
http://www.stars-in-black.pl/

Polecam pobranie filmów:
- "SW - Imladris"
- "Stars in Black"
- "Cinema" (reklama)
2BII!2B
mazgaj1
Senior
Senior
Posty: 100
Rejestracja: 22 czerwca 2004, 20:20

Post autor: mazgaj1 »

stars in black było świetne tylko że żaden link nie działa :/
Ostatnio zmieniony 13 czerwca 2005, 16:49 przez mazgaj1, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
The Godfather - An Offer You Can't Refuse
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Wystarczy uwaznie przejrzeć strone >
http://www.stars-in-black.pl/mpg.htm
2BII!2B
Awatar użytkownika
Red XIII
User
User
Posty: 85
Rejestracja: 15 sierpnia 2004, 08:58

Post autor: Red XIII »

http://www.losux.prv.pl - fajny komix w paskach o przejsciach pewnego nastolatka w liceum do tej pory ukazalo sie okolo 130 paskow. zycze milego czytania i nie wykitowania ze smiechu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

a tak BTW to te filmiki stars in black sa nie tylko na tej stronie ktora podal w_m
mozna je jeszcze znalezc tu :arrow: http://galaxy.uci.agh.edu.pl/~szymon/filmy// i tu wszystkie linki dzialaja :P Polecam jeszcze sciagnac z tej strony kilka teledyskow "Weird Ala" Yankovicia.
Tylko czarne glany są naprawdę funny, bo mroczna załoga nosi je na nogach. :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

Losuxa chyba zna każdy ;P (oczywiście nie szkodzi to w tym żeby podać tu linka ;P) ... skoro już o komixach mowa to jeszcze tutaj można znaleźć w miare zabawną historyjkę pewnego bardzo mrocznego i złego kolesia :).
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
ODPOWIEDZ