Final fantasy 8 problem

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
Awatar użytkownika
Red XIII
User
User
Posty: 85
Rejestracja: 15 sierpnia 2004, 08:58

Final fantasy 8 problem

Post autor: Red XIII »

Mam problem. Wmomencie gdy Galbadia (lub inna nazwa nie pamiętam) Garden startuje i zaczyna lecieć. Dyrektor prosi mnie żebym zobaczył co z kadetami. Rozmawiam z każdym po kolei i wycodzę na zewnątrz na balkon. Tam mi się włącza krótki filmik a po filmiku nie mogę wyjść z balkonu!!!!! ktoś mi mówił że tam rinoa spada z balkonu ale u mnie nie spadła. Co się dzieje.

BTW: gram na ePSXe v.1.5.2
Tylko czarne glany są naprawdę funny, bo mroczna załoga nosi je na nogach. :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Tam mi się włącza krótki filmik a po filmiku nie mogę wyjść z balkonu!!
Co to znaczy "nie mogę wyjść z balkonu" :?: Program się zacina, emulacja staje (0 fpsów po wciśnięciu dellete), sterowanie odmawia posłuszeństwa czy co :?:

BTW; jaką masz wersję gry: PAL czy NTSC :?:
2BII!2B
Awatar użytkownika
Red XIII
User
User
Posty: 85
Rejestracja: 15 sierpnia 2004, 08:58

Post autor: Red XIII »

To znaczy że wszystko jest ok. Mogę sterować drużyna i ogólnie wszystko robić ale............ drzwi się nie chcą otworzyć i w każdym miejscu balkonu naciskałem X i nic się nie działo!!!!! A co do wersji gry to nie mam zielonego pojęcia, nie sprawdzałem. A na sprawdzenie trochę poczekam bo jak utknąłem to po mw. 5 próbie pożyczyłem grę qmplowi i nie mam czasu do niego iść odzyskać. :|
Tylko czarne glany są naprawdę funny, bo mroczna załoga nosi je na nogach. :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Mnie to nie wygląda na problem z emu tylko na zwykłe "zacięcie" się w grze. Po prostu nie wiesz co dalej zrobić :P Spróbuj zaskoczyć w dół zamiast wracać spowrotem drzwiami.... kurczę tak dawno grałem w FF8 :idea:

sprawdź lepiej na www.gamefaqs.com
2BII!2B
Awatar użytkownika
Red XIII
User
User
Posty: 85
Rejestracja: 15 sierpnia 2004, 08:58

Post autor: Red XIII »

próbowałem robić wszystko nawet zeskoczyć i nic!!! hmmmmm...... może to humory mojego cd-romu..... teraz mam nowy więć na nim spróbuję ale nie wiem jeszcze kiedy. napiszę jak sprawdzę.
Tylko czarne glany są naprawdę funny, bo mroczna załoga nosi je na nogach. :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Nanami
Junior
Junior
Posty: 7
Rejestracja: 18 sierpnia 2004, 21:31
Kontakt:

Post autor: Nanami »

Hehehe miałam TEN SAM problem, to jest problem z grą, nie emu ani iso. Po prostu musisz zaloadowac poprzedni najblizszy save i jeszcze raz tam pójść, po wstawce pójść od razu do drzwi, powinno zadziałać. Pamietam jak sie sama wqrzałam i w bezsilnej złosci próbowałam "znaleźć" te głupie drzwi. W kazdym razie u mnie podziałało drugi raz dojscie do tego momentu i od razu opuszczenie balkoniku.

Problem jest z grą, po prostu wstawka sie "zacina" i jeszcze trwa, mimo ze mozemy normalnie CHODZIć, jak wstawka sie odetnie to mozemy BIEGAC :wink:

Zycze powodzenia.

BTW ktoś cie zrobił w bambuko z tym ze Rinoa spada :P
Awatar użytkownika
Red XIII
User
User
Posty: 85
Rejestracja: 15 sierpnia 2004, 08:58

Post autor: Red XIII »

Dzięki sprawdzę jak będę mógł.
BTW ktoś cie zrobił w bambuko z tym ze Rinoa spada
jak to :?: nawet widziałem filmik (ściągłem z netu). podłoga się odrywa pod nią i spada i chwyta się skały a potem Squall ją ratuje. czyżby to było później :?
Tylko czarne glany są naprawdę funny, bo mroczna załoga nosi je na nogach. :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Nanami
Junior
Junior
Posty: 7
Rejestracja: 18 sierpnia 2004, 21:31
Kontakt:

Post autor: Nanami »

Taak, na pewno to jest pózniej. Tutaj tylko wyglada przez balustrade i patrzy sobie :wink:
aput
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwietnia 2006, 10:56

Post autor: aput »

wykopalem ten temat poniewaz mam ten sam problem, lecz probowalem loadowac i przechodzic to jeszcze raz chyba z 5 razy i to nic nie daje. Macie jeszcze jakies pomysly?

edit: Moze wyslalbym komus kto ma FF8 memorki i u niego by zadzialalo?!? Prosze o pomoc juz 3 dzien nie moge grac w final fantasy :((((
Awatar użytkownika
phonix
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 13 lipca 2006, 19:15

Post autor: phonix »

A może poproś o sava po tym momęcie kogoś. :wink:
ODPOWIEDZ