Strona przechowuje informacje w plikach cookies, zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz dokonać zmian zasad korzystania z ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki i/lub UKRYĆ ten komunikat.
PSEmu: PlayStation Emulation
Serwis PlayStation PlayStation 2 Forum IRChat

Strona Główna » Off Topic » Kultura
>> Final Fantasy: AC Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Red XIII
User
User

PostWysłany: 2004 09 01 12:46    Temat postu:  Final Fantasy: AC    

Mam nadzieję że nie ma jeszcze takiego tematu i nie zostanie on usuniety z forum.

Na początek dodam jeszcze że stało się i we wrześniu 2004 do polskich kin wchodzi film Final Fantasy 7 : Advent children!!!! (już się nie mogę dozekać )

Jak myślicie ....... będzie spektakularny sukces czy totalna klapa???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG 
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA

PostWysłany: 2004 09 01 15:08    Temat postu:    

A czemuż to miałby być usunięty :?: Zastanawiam się skąd wzieła się ta opinia, że usuwam(y) większość tematów - przecież pod nóż lecą jedynie tematy/wpisy zwązane z nielegalnym oprogramowaniem, reszta jak najbardziej pozostaje.

Wracając jednak do tematu [quote] we wrześniu 2004 do polskich kin wchodzi film Final Fantasy 7 : Advent children! [/quote] Chciałbym aby tak było, ale premiera filmu oscyluje na przełom jesieni/zimy 2004 (może przeciągnąć się do gwiazdki). Co więcej film najpierw ukaże się w kraju kwitnącej wiśni, a na rynek US trafi kilka miesięcy później. Wszystkie te daty dotyczą jednak wydania/wersji DVD i UMD bo o wejściu filmu krążą jedynie plotki i nie potwierdzone spekulacje. Co prawda Yoichi Wada napomknął cosik na ten temat, ale równie dobrze wspomniana przez niego "możliwość pojawienia się AC w kinach" dotyczyła jedynie prelekcji filmu na festiwalu w Wenecji...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen 
KaCzA
Senior
Senior

PostWysłany: 2004 09 01 21:17    Temat postu:    

wedlug mnie nie bedzie klapy bo sam na to pojde bo widzilem final fantasy film i byl wyjeb..... w kosmos . i zeby to bylo mozna kupic lub wypozyczyc na kasecie lub dvd :twisted:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen MSN Messenger 
Numer ICQ 
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA

PostWysłany: 2004 09 01 22:01    Temat postu:    

Jak wejdzie do kin to będzie finansowa klapa, podobnie jak było z poprzednią częścią - właśnie dlatego nie planuje się wypuścić AC na duży ekran. Na płytach DVD SquareEnix zgarnie największą kasę, Sony zaś pociągnie kasę z płyt UMD (mądre posunięcie - wkońcu SE spłaci długi jakie zaciągneło przy FF:tSW). Dla kinomanów zaś największa frajdą byłoby wpuszczenie AC nie na duży ekran lecz na wielki ekran - wyobraźcie to sobie FF:AC w iMAXie, co jest jak najbardziej możliwe biorąc pod uwagę technike w jakiej powstaje film. Co więcej IMHO FF:AC + iMAX = masa kasy 8)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen 
Red XIII
User
User

PostWysłany: 2004 09 02 10:05    Temat postu:    

[quote]
Dla kinomanów zaś największa frajdą byłoby wpuszczenie AC nie na duży ekran lecz na wielki ekran - wyobraźcie to sobie FF:AC w iMAXie, co jest jak najbardziej możliwe biorąc pod uwagę technike w jakiej powstaje film.
[/quote]

marzenie.......... tifa na ekranie wielkości boiska do piłi nożnej :mrgreen:
Powrót do góry
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA

PostWysłany: 2004 09 05 20:35    Temat postu:    

Szczególnie, że od czasu FF7 dziołcha wydoroślała i nabrała kształtów - to widać na 1 rzut oka

[align=center][img]http://www.psemu.pl/forum/gfx/inne/tifa.jpg[/img][/align]

BTW; jako że dyskusja jak wygląda i dotyczy czego dotyczy, zmieniam temat na "FF:AC" i przenosze do działu "Kultura". Mam nadzieję że nie masz mi za złe :roll:
Powrót do góry
Red XIII
User
User

PostWysłany: 2004 09 06 17:18    Temat postu:    

[quote]
BTW; jako że dyskusja jak wygląda i dotyczy czego dotyczy, zmieniam temat na "FF:AC" i przenosze do działu "Kultura". Mam nadzieję że nie masz mi za złe
[/quote]
Oczywiście że nie mam ale trochę się zdziwiłem.
Tifa wygląda zajedwabiście :mrgreen:
Powrót do góry
kr3c1k
User
User

PostWysłany: 2004 09 06 19:16    Temat postu:    

To jest Tifa ??? Ojej....... :)))))))))

Ehh...ostatnio niestety narobilem sobie mase zaleglosci jesli chodzi o FF:( Nawet nie wiedzialem ze filmik wychodzi...
A sa jakies oficjalne wiadomosci ?? Tzn . czy wejdze w ogole kin ??
Powrót do góry
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA

PostWysłany: 2004 09 07 02:09    Temat postu:    

[quote] Tifa wygląda zajedwabiście [/quote] Dobrze powiedziane :D
[quote] czy wejdze w ogole kin ?? [/quote] Zobacz 2 wpis w tym temacie
Powrót do góry
Red XIII
User
User

PostWysłany: 2004 09 07 10:19    Temat postu:    

Ja i tak będe oglądał FF7:AC w kinie........ domowym :D jeśli nie będzie w normalnym to niezależnie od ceny jestem pierwszy w kolejce żeby kupić na DVD ale marzeniem by było w IMAX. :mrgreen:
Powrót do góry
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA

PostWysłany: 2004 09 07 20:59    Temat postu:    

Trzeba będzie z tym poczekać do przyszłego roku, kiedy to ukaże się anglojęzyczna wersja filmu. Jednakże Red nie łudź sie że będziesz pierwszy - sprowadzę DVD jak tylko ukaże sie w sprzedarzy (w stanach).

DVD nie zastąpi co prawda porządnego kina, ale jestem pewien że fim to zrekompensuje.

BTW; Red - jaki masz sprzęt, chodzi mi o kino domowe :?:
Powrót do góry
Red XIII
User
User

PostWysłany: 2004 09 08 13:14    Temat postu:    

[quote]
Red - jaki masz sprzęt, chodzi mi o kino domowe
[/quote]
Nie mam :P Ale to nie problem bo sąsiad ma ale nie pytałem go jakie.
A jak nie u sąsiada to sobie jakiegoś playera na kompa ściągnę (i załatwię lepsze głośniki). Podsumowując: Dam se radę :mrgreen:
[quote]nie łudź sie że będziesz pierwszy - sprowadzę DVD jak tylko ukaże sie w sprzedarzy (w stanach).
[/quote]
Cwaniak 8)
Powrót do góry
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA

PostWysłany: 2004 09 08 14:38    Temat postu:    

[quote] Nie mam Ale to nie problem bo sąsiad ma ale nie pytałem go jakie [/quote] Qrcze, szkoda jestem ciekaw jak taka sklepowa zabawka się sprawuje - sam mam składane z dziwnych części toteż chciałbym dowiedzieć się ja pracuje "oryginał". Ktoś inny posiada :?:
Powrót do góry
kr3c1k
User
User

PostWysłany: 2004 09 14 13:30    Temat postu:    

[quote="winter_mute"]
[quote] czy wejdze w ogole kin ?? [/quote] Zobacz 2 wpis w tym temacie[/quote]

No tak, ale napisales ze narazie sa same plotki...a mi chodzi czy sa w ogole jakies oficjalne wiadomosci...no nie wazne :) Wychodzi na to ze oficjalnych nie ma w ogole :P
Powrót do góry
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA

PostWysłany: 2004 09 14 21:37    Temat postu:    

[b]Oficjalnie[/b] FF:AC nie ukaze sie w kinach. [b]Oficjalnie[/b] mówi się o wydaniu filmu na DVD i UMD do konca tego ruku w kraju kwitnącej wisni oraz na poczatku przyszłego roku w USA. O Europie dotychczas [b]oficjalnie[/b] nie mówi się :D

Lepiej :D :P
Powrót do góry
Strona 1 z 2 [23 Posts]   Idź do strony: 1, 2 Następny
Strona Główna » Off Topic » Kultura
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Obecny czas to 2020 05 25 16:10
Wszystkie czasy w strefie UTC + 4 (DST)