Czasopisma

Film, książka, prasa... i takie tam.
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Post autor: alien »

Co do gazetek.Czasem zdarza mi się czytać psx extreme mimo iż z konsolką mam doczynienia tylko u kumpla.Uważam , że recki są rzetelne , zgredzi :) mają nieźle we łbie nawalone a i można znaleźć coś związanego z szarą strefą ...Z pism komputerowych to czasem , od biedy to cd action poczytam . I tio wszystko.
Obrazek
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

alien pisze:Co do gazetek.Czasem zdarza mi się czytać psx extreme mimo iż z konsolką mam doczynienia tylko u kumpla.Uważam , że recki są rzetelne , zgredzi :) mają nieźle we łbie nawalone a i można znaleźć coś związanego z szarą strefą ...Z pism komputerowych to czasem , od biedy to cd action poczytam . I tio wszystko.
To tak jak ja - czasami cd action i psx extreme (od tego samego qmpla co Ty :P)
Ech życie sępa jest ciężkie ;-)
yabasko
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 29 lipca 2003, 06:51

Post autor: yabasko »

Ja czytam only czasopisma związane z grami na konsole tzn. PSX Extreme(IMO najlepsze w Polsce) i czasami PSM(kosztuje prawie 20zł, ale jest z płytą DVD). Ostanio dużo czytałem o komputerach Chip, PC World...,Enter itp. W Polsce jest dużo ciekawej prasy, tylko większość ludzi nie stać wydać 20 zł za każdą gazetę. To za droga sprawa(przynajmiej dla mnie).

nara
Pij mleko, będziesz wielki...
SoVa
User
User
Posty: 52
Rejestracja: 25 sierpnia 2003, 16:21
Kontakt:

Post autor: SoVa »

Ja czytam _Virus, Click!, CD-Action, Konsole :)
Obrazek
Awatar użytkownika
kr3c1k
User
User
Posty: 59
Rejestracja: 28 lutego 2004, 21:19

Post autor: kr3c1k »

Ojj...od kilku lat tylko net :) A to dlatego ze - po pierwsze - szybciej-wygodniej-taniej :), a po drugie teraz sa inne, wazniejsze wydatki :)
Heh, tak swoja droga to pewnie tez dlatego ze teraz juz nie poswiecam tyle czasu na granie jak kiedys... niestety :\
Ale ze starszych czasow - kupowalem zawsze (niesmiertelny)TS, SS, PSX eXtreme :] Nieraz jakos przypadkowa inna gazetka mi wpadala w lapki (neo, neo+, śgk czy co tam jeszcze wychodzilo) ale te 3 byly najlepsze :)

BzyRes - KGB, supery - takich rzeczy sie nie zapomina ;)
:)
FUSION
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 17 sierpnia 2003, 22:16

Post autor: FUSION »

oczywiscie ze najlepsze czasoopismo konsolowe to PSX EXTREME:D pozdro dla zgredow
Awatar użytkownika
Aboroth
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 06 sierpnia 2004, 21:03

Post autor: Aboroth »

Ogoolnie malo czasposim czytam czasem raz na rok dorwe sie do Cd Action jednak najmilej za czasoow czytania tychze czasopism wspominam PSx-extrem Hiv
Szmata ;)) Loki i reszta tworzyli naprawde klimat ktoory jest ciezki do powtoorzenia pamietam pewien list na cd-action gdzie zarzucali psx-extreme "kopiowanie klimatu" nie wiem jak mozna skopiowac klimat ale to byla zwykla propaganda ;)
"I never gonna die never heard of death energy cant ever be destroyed only da flesh"
Awatar użytkownika
kr3c1k
User
User
Posty: 59
Rejestracja: 28 lutego 2004, 21:19

Post autor: kr3c1k »

Hmm...PSX eXtreme kopiuje klimat ?? yyy...z czego ? Z CD Action ?? ;)))

Heh, juz dawno nie czytalem tej gazetki, ale "za moich czasow" mieli jedyny i niepowtarzalny klimat :) Nie bylo drugiej takiej pokreconej ekipy :)

Ps. Lokiego lubilem najbardziej :) I Stara :)
:)
ODPOWIEDZ