Jakiej muzy słuchacie??

Film, książka, prasa... i takie tam.
Awatar użytkownika
Muzzy^F8
Senior
Senior
Posty: 227
Rejestracja: 20 czerwca 2003, 05:08

Post autor: Muzzy^F8 »

Nie pamietam czy sie wypowiadalem w tym temacie czy nie.
Dokladnie: Kazdy slucha tego co lubi.

Ja ostatnio slucham dosc czesto Psychedelic Trance-u albo Ambientu.
Czasami Gothic Rock sie poslucha. Czasami Metalu.

Teraz wlasnie skonczylem sluchac Jean Michel Jarre-a a zaczalem bo wlasnie sobie zripowalem VA - (2004) ZEN CD-A Ninja Tune Retrospective (Electronic)

Takze sie nie obrzucac miechem :roll: :twisted:
Obrazek
Obrazek
Fear my anger. Fear my power.
I'm Dark Angel undercover.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Odnośnie J. M. Jarre'a, którego uważam za absolutnego mistrza muzyki elektronicznej - niespodzianka :].
Żal mi, że nie jestem z Pomorza :/.
--==ReY_MM==--
Senior
Senior
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2005, 19:09

Post autor: --==ReY_MM==-- »

Zawsze ---> Rock :twisted:
Często --> Hity Eska 8)
Bardzo Zadko --> Techno :?
Nigdy !!!---> HipHop.. Reggae , Metal , Disco Polo LOL :D ..... Jedynie słucham czasami jeśli chodzi o HipHop Eminema :wink:
Awatar użytkownika
emcefreak
Senior
Senior
Posty: 105
Rejestracja: 22 grudnia 2004, 21:25
Kontakt:

Post autor: emcefreak »

->emcefreak
1.Z calym szacunkiem, co ma Ci do przekazania amerykanskie podziemie? Ja rozumiem ze to sa korzenie hh i wogole. Ale jaki u nich przekaz dla Ciebie? (Sam sluchalem kiedys pare kawalkow , ale nie widzialem w nich jakiegos przekazu dla mnie)
2.Kogo w polsce sluchasz? (sam slucham glownie polski hh,ale wylaczajac wiekszosc tego co viva puszcza)
3.Powiedz cos wiecej o swojej plycie, z racji ze odsluchuje duzo hh chetnie bym sprawdzil tez Twoje nagrania. Mowisz o przekazie to ciekaw jestem co sam 'splodziles'.





1. Kimax posłuchaj takich ekip jak Jedi Mind Tricks czy Non Phixion. To sie dowiesz co ma do przekazania.

2. Na legalu Łony, Ostr, Kasty i Pokahontaz (dawnej Paktofoniki). Z podziemnych ekip za dużo wymieniania

3. www.nakoz.biz ,dział "materiał z krakowa" - całe demo do ściągnięcia. Musisz założyć konto.
Awatar użytkownika
maro
User
User
Posty: 34
Rejestracja: 26 listopada 2004, 22:52

Post autor: maro »

temat chyba już umarł więc spróbuję zreanimować
oto moje życie i jego ost:
0-12 vinyle "pan tik-tak";natalka itp
12-15 beatles i stones'i i ogólnie r'n'r
15-18 fascynacja punkiem;najpierw polska klasyka:tzn xenna,ksu z czasem analogsi fate, 1 włochaty i td
18-19 zajawka na latynoskie (od buena vista po sg.garcia)
19-20 powrót do r'n'r w postaci różnego rocka i psychobilly
20-teraz wszystko z lat 0-20
w międzyczasie oczywiście było regae ska i troszke polisz hh(tylko te inteligentniejsze jak łona k44 fish) i to na tyle
a bo bym zapomniał ranking wykonawców świat i polsza:
punk:rancid i analogsi
ska: hepcat i dr.cycos
psycho: mad heads i komety
pop/rock: partia i beatles
a co do muzyki klasycznej to tylko beethoven w mechanicznej pomarańczy :twisted:
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Reanimacji ciag dalszy.

Pisze, aby zarekomendowac doskonaly album i genialna kapele. Otoz, kilka dni temu sprawilem sobie Symphony of Enchanted Lands II - The Dark Secret, przedostatni album grupy Rhapsody.

Ich muzyka to dosc specyficzny metal. Sa ostre gitary, jest potezna perkusja, a co najwazniejsze, w ich utworach mozna uslyszec cala orkiestre. Raz skrzypce, raz flet, raz wiolonczela, itd. Mieszanka niezwykle klimatyczna, nadajaca utworom basniowy charakter w ciezkim wydaniu [tak bym to niezgrabnie okreslil].

Moje pierwsze wrazenia po przesluchaniu albumu:

- ani jednego sredniego kawalka; same bardzo dobre lub genialne
- muzyka nadawalaby sie na soundtrack do jakiegos cRPG opartego o swiat fantasy [po wycieciu wokalu]
- muzyka jest mocna i dynamiczna - trzesa sie fundamenty, wylatuja okna
- niezwykle melodyjne utwory, ale jeszcze sie nie przesluchaly, a tylko potwierdza to fenomen nagran zawartych na plycie

Reasumujac. Symphony of Enchanted Lands II - The Dark Secret polecam wszystkim wielbicielom ciezkiego brzmienia. Z tak klimatyczna muzyka nie mialem do czynienia od dawna [podobna do tworczosci Summoning]. Obecnie jestem oczarowany i zawladniety magia dzwiekow Rhapsody. Jesli mialbym wystawic ocene albumowi, ktory slucham nieprzerwanie od 2 tygodni, to bez watpienia padloby [co najmniej] 9/10. Genialna rzecz - jeszcze raz polecam. Kto pominie, ten gapa.
Awatar użytkownika
warmachine
User
User
Posty: 39
Rejestracja: 25 marca 2005, 12:56

Post autor: warmachine »

Nie wypowiadałem się jeszcze w tym temacie więc powiem co mi w głowie dudni poważnie od ponad roku. Zostałem konkretnie zarażony Drum n bass'em od kumpla i tak już się to ciągnie grubo ponad rok (słucham wszelakich odmian).
Po za Drum n bass'em słucham szeroko pojętej muzyki elektronicznej (wszystkie odmiany). (ostatnio np. nowy album chemical brothers, fatboy slim i ost wipeout pure)
Rzadziej Metal, oraz coś dla relaksu np. Enigma, Delirium, Bonobo.
Awatar użytkownika
Samuel666
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 07 lipca 2006, 07:19
Kontakt:

Post autor: Samuel666 »

Lubie Street Punka słucham zespołów: Lumpex '75, Skrewdriver .... czasami Honor i Konkwista 88 (ale to rzadziej)

Ostatnio słucham ciągle albumu "Mexican Spaghetti Western" grupy Chingon. Goraca polecam ten album
Jesteś Fanem PlayStation ?--> Kliknij <--
djpeja
Junior
Junior
Posty: 20
Rejestracja: 20 czerwca 2006, 16:40

Post autor: djpeja »

hip-hopu hip-hop czarny hip-hop bialy


i inne...
nuda
Awatar użytkownika
lukas_zabrze
Junior
Junior
Posty: 7
Rejestracja: 28 maja 2006, 11:42

Post autor: lukas_zabrze »

ja wszystko co jest spox ale nigdy hip-hop i disco
ODPOWIEDZ