now reading

Film, książka, prasa... i takie tam.
mayya

now reading

Post autor: mayya »

Wiem, że to całkowity offtopik no ale: czytaliście ostatnio jakieś fajne książki Ja na przykład czytam teraz Artemisa Fowla. Bajeranckie połączenie baśni, fantastyki i opowieści sensacyjnej. Akcja dzieje się w 3000 roku. Artemis Fowl Drugi pod nieobecność ojca wraz ze swym ochroniarzem i przyjacielem Bulterem porywa elfkę. Dwunastolatkowi marzy się elfickie złoto. Mały Lud posiada technologię kilkukrotnie przewyższającą ludzką. Jednak chłopiec zdaje sobie sprawę z niebezpieczeństwa, w koncu jest największym mózgiem przestępczego półświatka.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Dobry temat do dyskusji, toteż przeniosłem do nowego wątku.

Jeśli zaś o moje 3 grosze chodzi, to jakiś czas temu skończyłem, po raz kolejny serię Generał (S.M. Sterling i D. Drake), a obecnie męczę pierwszą część Pieśni Lodu i Ognia.
2BII!2B
Awatar użytkownika
Muzzy^F8
Senior
Senior
Posty: 227
Rejestracja: 20 czerwca 2003, 05:08

Post autor: Muzzy^F8 »

Ja ostatnio nie mam zbyt dużo czasu na czytanie, ale nadrabiam audiobook-ami.

Trylogia Igrzysk Śmierci Suzanne Collins została w pamięci... Teraz jestem na etapie trylogii Millenium Stiega Larssona. Pierwsza część po widzeniu filmu z Danielem Craig-iem i tak bardzo na plus. Druga historia też ciekawa, ale jeszcze jestem w trakcie. ;)

A co do fantastyki to jak ktoś (a są jeszcze tacy) nie czytali Sagi o Wiedźminie Sapkowskiego to także polecam.

Ciekawe czy się temat rozkręci. ;)
Obrazek
Obrazek
Fear my anger. Fear my power.
I'm Dark Angel undercover.
ODPOWIEDZ