no$psx v1.4

Nowinki ze świata związane z emulacją systemu Sony PlayStation
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

no$psx v1.4

Post autor: winter_mute »

Nie jestem pewien, czy niniejszym tekstem uda mi się dotrzeć do adresata, niemniej dzisiejszą wiadomość chciałbym zadedykować użytkownikowi kamilm122, który nie tylko przerwał panującą od zawsze ciszę w eterze komentarzy, ale również zgłosił tytułowy projekt do publikacji. Słowo projekt, używam tu z pełną premedytacją, bo no$psx jest nie tylko emulatorem umożliwiającym uruchamianie gier z pierwszego PlayStation, ale również, a może przede wszystkim rozbudowanym debuggerem wspomnianej platformy.
Obrazek

Można więc zaryzykować stwierdzeniem, że program powinien przypaść do gustu, zarówno miłośnikom emulacji PSXa wypatrującym powiewu świeżości na scenie, jak również programistom, którzy wraz z aplikacją otrzymują solidny zestaw narzędzi pracy, takich jak: deasembler, debugger, analizatory pamięci i przerwań, podgląd mapowania I/O i pamięci graficznej, konsolę TTY, dedykowany BIOS oraz kompleksowy opis specyfikacji sprzętowej konsoli. Nie przedłużając dalej, zapraszam gorąco: na stronę domową emulatora, gdzie znaleźć można również listę zmian (z uwagi na jej dotychczasową długość, pozwolę sobie nawiązać do dokumentu, przy okazji kolejnej odsłony no$psx) wprowadzonych w kolejnych wersjach programu oraz -oczywiście- do naszego Downloadu po najnowsza odsłonę aplikacji.
Ostatnio zmieniony 22 marca 2013, 18:55 przez winter_mute, łącznie zmieniany 1 raz.
2BII!2B
Eysmond
Moderator
Moderator
Posty: 474
Rejestracja: 11 lutego 2007, 12:03

Post autor: Eysmond »

Zmień na świeżości a potem możesz usunąć tego posta :D
Swoją drogą kiedyś miałem okazję sprawdzić emulator no$gba więc pewnie od tego samego deva i był to najlepszy dostępny emu DSa na rynku.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Zmień na świeżości a potem
poprawione. dzięki, za uwagę i komentarz.
2BII!2B
kamilm122
Junior
Junior
Posty: 18
Rejestracja: 09 września 2007, 14:04

Post autor: kamilm122 »

O Jezu! Nie zaglądałem tutaj chyba lata i nagle ktoś mi dedykuje news! :D
Edit:
Troche ten program zaawansowany, ale w dobrych rekach może wiele zdziałać.

PS:
Gdyby ktoś nie wiedział [taka reklama, ale moderator nie powinien mieć za złe]
http://www.psxdev.net/forum/index.php

Tak! Inne forum :). Ale jeśli ktoś lubi pierwszego play'a to radzę tam zajrzeć. :) Mod psx z kartą sd, devkit trzymany przez community kilka gierek w tym jedna niezła bijatyka z bossami z gry Mega-Man...
Polecam zajrzeć
ODPOWIEDZ