Def Jam fight for NY

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
Loku
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 28 listopada 2012, 19:10

Def Jam fight for NY

Post autor: Loku »

Witam,

Mam problem z grą Def Jam fight for NY. Mianowicie gdy próbuję włączyć walkę gra się zacina, podobnie jest gdy próbuję w opcji kariery stworzyć zawodnika. Czy ją się da w ogóle odpalić emulatorem?

Moja wersja PCSX2 to 0.9.7 nie jestem pewien też czy dobrze skonfigurowałem ten program, walczę z ustawieniami już jakiś czas i nie mogę sobie poradzić...

Mój sprzęt to:
Intel Core i5 CPU M530 @2,27GHz
4,0 GB RAM
NVIDIA GeForce GT 330M

Proszę o pomoc i pozdrawiam!
Eysmond
Moderator
Moderator
Posty: 474
Rejestracja: 11 lutego 2007, 12:03

Post autor: Eysmond »

Witam. Według oficjalnej listy kompatybilności DJFFNY jest grywalny od emulatora w wersji 0.9.8 dlatego polecam pobrać wersję 1.0 lub którąś z rozwojowych i problem powinien zniknąć.
Loku
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 28 listopada 2012, 19:10

Post autor: Loku »

Zgadza się, udało mi się wszystko ustawić przy użyciu wersji 1.0.0 poza dźwiękiem. Dźwięk jakoś dziwnie się zacina i żadna ze znanych mi wtyczek nie pomaga. Zna ktoś rozwiązanie?
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Dźwięk jakoś dziwnie się zacina
Najczęstsza przyczyna skaczącego dźwięku to emulator pracujący z niepełna prędkością - rzecz nagminna na laptopach, które wydajnościowo ustępują biurkowym maszynom, a podkręcanie nie jest w ich przypadku najlepszym sposobem zwiększenia wydajności. Proponuję pobawić się speedhackami. Na swoim sprzęcie powinieneś spokojnie uzyskać pełną prędkość, przy minimalnej zmianie ustawień - choć ręki i nogi nie dam sobie za to uciąć bo gry osobiście nie testowałem i nie wiem konkretnie jak się sprawuje pod PCSX2.
2BII!2B
ODPOWIEDZ