Strona przechowuje informacje w plikach cookies, zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz dokonać zmian zasad korzystania z ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki i/lub UKRYĆ ten komunikat.
PSEmu: PlayStation Emulation
Serwis PlayStation PlayStation 2 Forum IRChat

Strona Główna » Gry » Ogólnie o grach
>> MediEvil oraz MediEvil 2 PL - NOWE spolszczenia od ikskoksa Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
ikskoks
Junior
Junior

PostWysłany: 2012 07 25 21:11    Temat postu:  MediEvil oraz MediEvil 2 PL - NOWE spolszczenia od ikskoksa    

Witam. Chciałbym oznajmić wszystkim na tym forum, że polska scena playstation jeszcze nie umarła!

Od jakiegoś czasu staram się tłumaczyć gry na niegdyś popularnego szaraczka. Jak dotąd udało mi się w pełni spolszczyć dwa kultowe tytuły: MediEvil i MediEvil 2, natomiast mój trzeci projekt jest aktualnie w trakcie tworzenia. Chciałbym zachęcić was do testowania tych spolszczeń, zgłaszania mi znalezionych błędów i grania, grania i jeszcze raz grania ;p Miło jest przypomnieć sobie dobre czasy, gdy PSX był niemalże w każdym domu. Możecie to zrobić już dziś! Wystarczy kliknąć w link, pobrać spolszczenie, nałożyć na swoją grę i ją odpalić. To nie wymaga wiele wysiłku, a dostarcza sporo satysfakcji.

Możesz pobrać spolszczenia tutaj:
MEDIEVIL PL

MEDIEVIL 2 PL

Więcej info o nowym projekcie:
SPYRO: YEAR OF THE DRAGON PL

Screeny:

MediEvil:

Spyro: year of the dragon (nowy projekt)

MediEvil 2:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 
Yohokaru
Senior
Senior

PostWysłany: 2012 07 30 15:32    Temat postu:    

To ja jeszcze nie skończyłem Medal of Honor Underground, a ty nam wyskakujesz z tym?! Wink

Jeżeli jest tak jak mówisz, to gdy tylko ukończę (po raz piąty de facto) wspomniany wyżej tytuł, to zasiadam do Medievil, gdyż po primo jeszcze nie zaliczyłem jej, a po drugie primo po polsku z pewnością będzie można lepiej zrozumieć fabułę.

PS: Wpadnij na playstationforum.pl się zareklamować, znam kilka osób, które by się tematem zainteresowały Very Happy

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 
Strona 1 z 1 [2 Posts]  
Strona Główna » Gry » Ogólnie o grach
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Obecny czas to 2020 02 29 11:21
Wszystkie czasy w strefie UTC + 4 (DST)