Poprawiona wersja spolszczenia?

Dział poświęcony polskiemu tłumaczeniu gry Final Fantasy VII w wersji na konsolę Sony PlayStation. Strona tłumaczenia: <a href="http://ff7pl.psemu.pl">ff7pl.psemu.pl</a>

Moderator: browar

Anders
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 27 września 2011, 17:05

Poprawiona wersja spolszczenia?

Post autor: Anders »

Dawno temu na stronie grajpopolsku.pl został zamieszczony news mówiący, że trwają pracę nad nowszą wersją spolszczenia do FF7 (miało ono zawierać korektę stylistyczną i coś jeszcze, o ile dobrze pamiętam). Chciałem z ciekawości spytać, czy ten projekt jest wciąż aktualny? :)
browar
Developer
Developer
Posty: 64
Rejestracja: 08 stycznia 2006, 20:51

Post autor: browar »

Tak gwoli śćisłości to nie był news o tym, że prace trwają, tylko o tym, że chciałbym to w nieokreślonej przyszłości zrobić. Nie ja to ogłosiłem, a greenmag, któremu się niefortunnie wygadałem. :P
Na pewno nie jest to coś co mam zamiar sobie odpuścić, ale w tej chwili cały projekt jest nisko na liście moich priorytetów. Nie mam dość czasu, żeby zajmować się wszystkim co planowałem zrobić. W tej chwili rozpocząłem projekt spolszczenia Kingdom Hearts i to na pewno zabierze mi masę mojego wolnego czasu, szczególnie, że wszystkie technikalia rozpracowuję sam.
"Siódemka" otrzymała póki co napisy na dwóch renderowanych filmach, ale na nic więcej nie mogę sobie teraz pozwolić.
Przykro mi, jeżeli tamten news rozbudził w kimkolwiek jakieś oczekiwania.
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

W tej chwili rozpocząłem projekt spolszczenia Kingdom Hearts
Oooooooooooooooooo :) :) :) Obie części to najlepsza pozycje od SE na PS2 - uwielbiam tą serię, więc jak dla mnie boska wiadomość :)
2BII!2B
Awatar użytkownika
Yohokaru
Senior
Senior
Posty: 192
Rejestracja: 15 lutego 2011, 14:51

Post autor: Yohokaru »

Dobrze wiedziec browar, będziemy wypatrywac... :)
ODPOWIEDZ