Konfiguracja DBZ BT3

Dyskusje na temat emulatorów systemu Sony Playstation 2 innych niż PCSX2, czyli.: Neutrino, PS2Emu, itd.
martin220
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 06 lipca 2010, 23:23

Konfiguracja DBZ BT3

Post autor: martin220 »

Witam mam takie pytanie jak mam skonfigurować emulator aby gra płynnie chodziła na moim sprzęcie? Chodzi mi o Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi 3.
Nie wiem czy posiadam wersje SLUS 21678 (NTSC) czy inną (chyba że idzie to jakoś sprawdzić).

Pisze nowy wątek ponieważ próbowałem 10 różnych ustawień i nic wciąż się wlecze. Chciałbym osiągnąć podczas walki coś koło 50 klatek aby można było sobie pograć a aktualnie osiągam max 20 klatek.

Mój sprzęt:
Windows XP Sp3
Dysk 250 GB
2 GB Ram
Grafika: NVIDIA GeForce 8500 GT 512 mb
Procesor: Intel Pentium Dual E2180 2,67 GHZ (2 rdzenie jeśli się nie mylę)

Nasuwa się jeszcze pytanie czy w ogóle jest możliwe odpalić to tak płynnie na moim kompie? Widziałem jak na gorszym sprzęcie ładnie chodziło. Z góry dzięki za pomoc.

Edit: Udało mi się odpalić o wiele lepiej niż na początku ale mam ekran migający.Raz odpaliłem bez migania pięknie a teraz znowu. Nie wiem jak to naprawić.
Awatar użytkownika
MAT
Senior
Senior
Posty: 116
Rejestracja: 04 lipca 2008, 14:04

Post autor: MAT »

Co do procka to najczęściej widziałem na youtubie http://www.proline.pl/?p=CORE2DUO+E8400+3.00G podkręcony do 3.8 GHZ i grali normalnie a pentium to już trochę przeżytek podkreślam że PCSX 0.9.7 wykorzystuje już 3 rdzenie :!:
Konsola PS2 SCPH 79004 PAL/NTSC
Kable BigBen RGB EURO Scart i Orginalny SONY Component
ODPOWIEDZ