IM ;]

Film, książka, prasa... i takie tam.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Chodzi mi mianowicie o: "Ich 3" (po prostu nie lubie i tyle),
Tu rzeczywiscie okazales sie brakiem tolerancji, w dodatku obrazasz pewna znaczaca grupe ludzi. Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawe, ale w swietle przeprowadzonych badan opinii publicznej 90% "sluchaczy" tegoz zespolu stanowia dzieci w wieku przedszkolnym czyli ok 3-6 lat. Jak wiec mozesz plamic dobre imie przyszlosci naszego narodu. :)
Ale wiekszosc to dresiki i tak jak napisal W_M "jararze".
wiesz, tu nie chodzi o sam fakt jarania, bo choc to niemily nalog to osobiscie nie potepiam - to jest osobista sprawa kazdego czlowieka czy wdepnie w narkotyki (nawet te miekkie), jesli ma na to ochote, podoba mu sie to, to prosze ardzo - jego sprawa co zrobi ze swoim zyciem. Dla mnie moze nawet zacpac sie do nieprzytomnosci i zapasc w spiaczke jesli tylko sprawi mu to przyjemnosc. Wszak to on poniesie tego konsekwencje.
Mnie chodzilo raczej o fakt, ze muzyka - HH czy jakikolwiek inny gatunek nie powinien sluzyc to propagowania tego typu zachowan. Pomimo iz z zalozenia piosenki HH nie propaguja narkotykow to czesto slyszec w nich mozna stwierdzenia typu "Zjaralem sie i jest mi zaje**scie, nie ma lepszego uczucia". Z jednej strony to dobrze ze choc niektorym jest dobrze w naszym wspanialym kraju. Z drugiej zas strony mozg sie marszczy wiedzac jaki to moze miec wplyw na innych. HH jest niezaprzeczalnie lubianym i popularnym gatunkiem wsrod mlodziezy i niestety dzieci. Zaluzmy ze taki 10latek wyslucha kilkanascie razy tego typu piosenek i postanowi wyprobowac czy to rzeczywiscie takie spoko uczucie - sprawa bardzo mozliwa biorac pod uwage latwy dostep do dragow i niewyksztalcona psychike takiego 10letniego delikwenta... Teraz pozostaje tylko zadac pytanie "Jak to sie dla niego skonczy?".
2BII!2B
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

w_m pisze:wiesz, tu nie chodzi o sam fakt jarania, bo choc to niemily nalog to osobiscie nie potepiam - to jest osobista sprawa kazdego czlowieka czy wdepnie w narkotyki...
No wiesz w_m - w swietle przeprowadzonych badan (brzmi znajomo co nie ;-)) to maryska jest o niebo zdrowsza niz na przyklad takie papierochy :)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Awatar użytkownika
MVT
Senior
Senior
Posty: 168
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 21:19
Kontakt:

Post autor: MVT »

Ta, jadac samochodem slyszalem audycje w radiu ze maja maryche sprzedawac w aptekach jako lekarstwo.
To mnie zabilo po prostu BIG LOL.
;> Steel POWAH ;>
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Dobrze slyszales, ale to tylko w Holandii (u nas to by nie przeszlo)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Post autor: alien »

sprzedawac w aptekach jako lekarstwo.
To mnie zabilo po prostu BIG LOL.
A jak morfinke podaja to jest spoko.Jak dowiodly badania marichuana ma rowniez substancje ktore usmierzaja bol.Ja sie tam nie dziwie,a w Polsce tez to moze przejsc tylko musza to odpowiedzio obwarowac przepisami zeby jakies dzieciaki nie mialy do tego dostepu
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Nie sadze:
1) W chwili obecnej panstwo jest przeciwne rozpowszechnianiu narkotykow, bez roznicy czy sa one tzw. "miekkie" czy tez "twarde".
2) Takie cos nie przejdzie w kraju rzadzonym przez kler i konserwatywnych politykow. Predzej pieklo zamarznie, Andriu Leppp zostanie papierzem, a mnie wyrosna skrzydla.
3) Pomimo, ze trafka ma wlasciwosci lecznicze (jak twierdza niektorzy) ma rowniez negatywny wplyw na ludzki organizm - moze nie w tak rozleglym stopniu jak nikotyna (bo papierosy powoduja choroby ukladu oddechowego, pokarmowego i krazenia), ale w rownie, a nawet bardziej drastyczny sposob. Wypalenie jednego jointa niszczy pluca tak jak zjaranie paki papierosow (oprocz THC do pecherzykow dostaje sie masa substancji rakotwurczych, grzyby i inne swinstwa) - serio, uczylem sie o tym przy okazji omawiania zaagadnienia uzaleznien na psychologii...
3) Nie mozna zaapomniec, ze coby sie o niej nie mowilo marihuana pozostanie srodkiem o dzialaniu narkotycznym. Ma nie najleppszy wplyw na ludzi o slabej psychice, moze stac sie pierwszym krokiem do nieowracalnego uzaleznienia, przez co nie musi, ale moze miec niebagatelne skutki w aspekcie spolecznym (kto przechodzil przez dworzec kolejowy w Katowicach badz centralny w w-wie dobrze wie o czym mowie).
2BII!2B
Awatar użytkownika
MVT
Senior
Senior
Posty: 168
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 21:19
Kontakt:

Post autor: MVT »

Kler?????
Tym krajem rzondzi mafia... niestety.
Pewnie za kilka lat bedzie mozna kupic w aptece maryske...
;> Steel POWAH ;>
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Kler, mafia - przeciez to to samo :)
2BII!2B
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Wiecie czym sie rozni mafia wloska od polskiej? Bossowie mafii wloskiej nie sa czolowymi wloskimi politykami ;-)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Awatar użytkownika
MVT
Senior
Senior
Posty: 168
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 21:19
Kontakt:

Post autor: MVT »

I jak graja w karty o makaron to tylko z rewolwerami na stoliku :D.

Macie racje co do tego ze czlowieka sluchajacego Disco Polo trudno nazwac czlowiekiem... byle pala moze podspiewywac do rytmu DP ;P.
Nie wymaga to zadnych umiejetnosci.
Np. pamietam taka piosenke z 30 Ton lista lista, chyba Just5 - "Gdzie nie ma roz tam nie ma nas" to byl taki olej ;PPPP.
;> Steel POWAH ;>
ODPOWIEDZ