rebulid plyty !

Dyskusje na temat emulatorów systemu Sony Playstation 2 innych niż PCSX2, czyli.: Neutrino, PS2Emu, itd.
Noizy
Junior
Junior
Posty: 21
Rejestracja: 07 grudnia 2007, 22:58

rebulid plyty !

Post autor: Noizy »

witam mam taki problem nie mam przerobionej konsoli ps2 tylko mam zmontowanego swap magic 3.8 i jak wiecie przy pewnych grach przekraczajacych dany rozmiar swap magic nie wczytuje takiej gry :cry: slyszalem ze nalezy zrobic
rebulid plyty :D tylko nie mam pojecia jak to zrobic :? prosilbym o pomoc :( a jak moge prosic o najprostrzy sposob :wink:

pozdrawiam :D
Wojskowy
User
User
Posty: 56
Rejestracja: 04 marca 2007, 13:29

Post autor: Wojskowy »

YYY nie wiem co ty wymyśliłes z tym swap magic ale są dwie płyty swap magic CD i DVD cała filozofia polega na tym że zależnie najakiej płycie masz gre czy CD czy DVD użyć odpowiedniej płytki SWAP MAGIC a jak masz gre na dvd to nie wazne czy ma 2 GB czy 4 GB i tak jak użyjesz swap magic dvd to ci zadziala
Noizy
Junior
Junior
Posty: 21
Rejestracja: 07 grudnia 2007, 22:58

Post autor: Noizy »

sciagnelem fife 08 juz kilka razy z innych linkow i jest to samo :cry: a na innym forum mowili zeby zriobic rebulid plyty :D
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

Noizy pisze:sciagnelem fife 08 juz kilka razy z innych linkow
Wiesz, wydaje mi się, że pod tym linkiem powinieneś znaleźć odpowiedź na swoje pytanie. Masz tam wszystko pięknie opisane.
Ostatnio zmieniony 24 stycznia 2008, 23:09 przez Zardon, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Noizy
Junior
Junior
Posty: 21
Rejestracja: 07 grudnia 2007, 22:58

Post autor: Noizy »

chodzi mi czy ktos wie jak zrobic ten rebulid plyty i nic wiecej :?
Awatar użytkownika
mark199
User
User
Posty: 39
Rejestracja: 02 stycznia 2008, 16:32

Post autor: mark199 »

Dokladnie! Z takim tekstem nikt Ci nie pomoze.
Obrazek
Noizy
Junior
Junior
Posty: 21
Rejestracja: 07 grudnia 2007, 22:58

Post autor: Noizy »

tzn :? przeciez nic zlego nie zrobilem :shock:
Awatar użytkownika
mark199
User
User
Posty: 39
Rejestracja: 02 stycznia 2008, 16:32

Post autor: mark199 »

Napisales w przenosni: "ukradlem fife `08" Jesli nawet to zrobiles to nie przyznawaj sie do tego. Poczytaj regulamin czy faqu.
ps. Czy jak wchodzisz do media markt czy innego sklepami z grami to pytasz sie czy maja piraty? No wlasnie :D
ps2. Jak sie poprawisz to moze ktos sie zlituje i Ci pomoze.
Obrazek
Noizy
Junior
Junior
Posty: 21
Rejestracja: 07 grudnia 2007, 22:58

Post autor: Noizy »

teaz juz chyba dobrze jest :? i przepraszam :oops:
ODPOWIEDZ