problem z swap magic 3.8 plus

Dyskusje na temat emulatorów systemu Sony Playstation 2 innych niż PCSX2, czyli.: Neutrino, PS2Emu, itd.
Noizy
Junior
Junior
Posty: 21
Rejestracja: 07 grudnia 2007, 22:58

problem z swap magic 3.8 plus

Post autor: Noizy »

witam kupilem sobie nie dawno ps2 slim :P i jakos tak wyszlo ze dowiedzialem sie o swap magic :D wiec bez wachania zamowilem te plytki . lecz okazalo sie ze nie wiem jak to sie odpala bo powinno mi wyskoczyc przy urochomieniu plyt cos takiego

Obrazek

a wyskakuje mi zupelnie co innego :cry:

prosze o pomoc

moj nr gg 5544490

lub e-mail

noizy@wp.pl
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Z tego co mi wiadomo różne wersje SM (w tym CD/DVD) mają różne plansze startowe więc może pokażesz co Ci się tam wyświetla bo na chwilę obecną nie mam pojęcia w czym tkwi problem.
2BII!2B
Noizy
Junior
Junior
Posty: 21
Rejestracja: 07 grudnia 2007, 22:58

Post autor: Noizy »

Obrazek

no wiec cos takiego mi wyskakuje i nie wiem co zrobic by gry mi chodzily :(
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

Jak pojawi ci się ten ekran wyciągasz swap magic wkładasz płytę z grą wybierasz normal a potem czy to gra w pal czy ntsc. Jak nie wiesz w jakim systemie jest gra dajesz default.
Obrazek
Noizy
Junior
Junior
Posty: 21
Rejestracja: 07 grudnia 2007, 22:58

Post autor: Noizy »

nie stety ale to nie dziala :cry: wczytuje plyte ale po chwili ukazuje mi sie karta pamieci i zaraz po tym pisze ze format plyty jest nie zgodny z obluga konsoli ( taki napis na czerwonym tle )

o co tu chodzi :?

a do tego swap magic dostalem plytkie na ktorej znajduje sie cos takiego
:arrow: swap magic.rar
moze tu cos jest potrzebne do tego zeby gra smigala :P myslalem ze moze te pliki co tam sa to trza je na karte pamieci za rzucic :?
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

A wiesz o tym, że podczas podmiany dysku NIE WOLNO otwierać konsoli przyciskiem?
2BII!2B
Noizy
Junior
Junior
Posty: 21
Rejestracja: 07 grudnia 2007, 22:58

Post autor: Noizy »

ja jak wgrywam swap magic to mam otwarta klapkie :| i tak nnic to nie daje :cry:

zerknijcie wyzej na ten upload co za podalem moze tam cos jest co musze jeszcze zrobic :?

a jest mozliwe ze te blaszki zle zamontowalem :? ale to jest raczej nie mozliwe bo po wlaczeniu konsoli plyta odrazu sie zaczyna krecic :P
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

Winter można otwierać przyciskiem sprawdzałem i działa.

Noizy dobrze zainstalowałeś blaszki ?
Obrazek
Noizy
Junior
Junior
Posty: 21
Rejestracja: 07 grudnia 2007, 22:58

Post autor: Noizy »

Adult wydaje mi sie ze dobrze bo plyta po wlaczeniu konsoli sie automatycznie zaczyna krecic jutro za podam fotkie jak to wyglada ale to chyba nie to :cry:

ale jak dostalem sm to byla tam dodatkowa plyta i byly tam jakies pliki i czy one nie sa czasem potrzebne :?
tu sa te pliki :
:arrow: swap magic.rar
Noizy
Junior
Junior
Posty: 21
Rejestracja: 07 grudnia 2007, 22:58

Post autor: Noizy »

NO KTO MI JEST W STANIE POMOC :cry:
ODPOWIEDZ