Brak pomysłu na temat

Dział poświęcony polskiemu tłumaczeniu gry XenoGears w wersji na konsolę Sony PlayStation.

Moderator: browar

browar
Developer
Developer
Posty: 64
Rejestracja: 08 stycznia 2006, 20:51

Brak pomysłu na temat

Post autor: browar »

Witam wszystkich serdecznie. Nie zaglądałem tu od jakiegoś czasu, ale wraz ze zmianą mojego podejścia do szeroko rozumianej rzeczywistości uznałem, że ludziom, którzy interesują się jeszcze tym projektem (o ile tacy jeszcze pozostali) należą się jakieś wyjaśnienia co do stanu samego tłumaczenia. Stoi ono w sumie od około dwóch miesięcy w miejscu, głównie z powodu moich nieprzebranych zasobów lenistwa i faktu, że mając do zrobienia 3 rzeczy, 2 najmniej palące z miejsca lądują w kategorii "do zrobienia jak najpóźniej".
Udało mi się jakoś to zwalczyć, więc niebawem prace nad XenoGears PL znów ruszą pełną parą. Od razu zaznaczam, że nie będę zamieszczał żadnego dema, ani bety. Stronkę postaram się ozdobić nowymi screenami. Prace nad tłumaczeniem będą się posuwały równolegle do mojej pracy inżynierskiej, w której chcę zająć się tematem tłumaczenia gier na konsolkę PS1, więc jest to dla mnie dodatkowa motywacja.

Pozdrawiam browar.
Obrazek
Awatar użytkownika
mark199
User
User
Posty: 39
Rejestracja: 02 stycznia 2008, 16:32

Post autor: mark199 »

Nie wiem jak zachecic do translacji tejze gry :oops: Osobiscie napewno nie mialbym na to czasu ani umiejetnosci. Za jej przechodzenie bralem sie juz 4 razy i... jak do tej pory nie dotarlem do 2 cd nawet. Fabula faktycznie jest mocno zakrecona i wiem ze jesli tlumaczenie bedzie na poziomie to napewno ulatwi jej odbior. Nie pozostaje nic innego jak czekac i zyczyc powodzenia :)
Obrazek
Ein
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 31 sierpnia 2006, 09:29

Post autor: Ein »

Ty nie masz pomysłu na temat, takoż ja nie mam pomysłu co napisać :P , więc poprzestanę na krótkim: keep on the good work! ^^
Subarashii Fantasy - już wkrótce zaistnieje po raz wtóry.
(O ile Starcraft 2 nie będzie szybszy. ;P)
adriankiller
Junior
Junior
Posty: 15
Rejestracja: 23 marca 2007, 00:05

Post autor: adriankiller »

Browar postaraj się :) ja wchodze pare razy w tygodniu obczajam czy moze jakies screeny chociaz sa :( ale nic juz od bardzo dlugiego czasu.
daj jakąś mała aktualizacje :)
pozdro
greenmag

Post autor: greenmag »

adriankiller pisze:czy moze jakies screeny chociaz sa :( ale nic juz od bardzo dlugiego czasu.
daj jakąś mała aktualizacje :)
ja mialem zamiescic na strone nowe screeny do xenogears pl ale tez nie moge sie na nie doczekac
:evil:
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Na mnie nie patrzcie, serwer jest up, delaye na ftp zlikwidowane, no może nie do końca, ale pzynajmniej nie wiesza sie przy autoryzacji hasła.

Brooowaaaaaaaar :]
2BII!2B
browar
Developer
Developer
Posty: 64
Rejestracja: 08 stycznia 2006, 20:51

Post autor: browar »

P-przepraaaszam Greenmag. To jakieś upośledzenie umysłowe chyba jest. Jak tylko mam trochę wolnego czasu to zbijam bąki... 31 mam obronę. Jak już wytrzeźwieję, czyli ok 2. kwietnia, przysięgam, że zrobię update screenshotów i zajmę się w końcu tym tłumaczeniem. A teraz wracam do książek.

Pozdrawiam :)
Obrazek
adriankiller
Junior
Junior
Posty: 15
Rejestracja: 23 marca 2007, 00:05

Post autor: adriankiller »

dzisiaj już 3 kwietnia:D a na stronce dalej to samo :( :cry:
greenmag

Post autor: greenmag »

adriankiller pisze:dzisiaj już 3 kwietnia:D a na stronce dalej to samo
juz niedlugo bo dostalem nowe screeny od browara i przez wekeend postaram sie je umiescic na serwerze
:D
greenmag

Post autor: greenmag »

browar pisze:ok 2. kwietnia, przysięgam, że zrobię update screenshotów i zajmę się w końcu tym tłumaczeniem
greenmag pisze:dostalem nowe screeny od browara i przez wekeend postaram sie je umiescic na serwerze
gotowe !!
kilkanascie nowych screenow znajduje sie juz na stronie
http://midgar.psemu.pl/xgpl/
zapraszam
ODPOWIEDZ