ISS Sparing - kto chętny ???

Piszta co chceta
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

ISS Sparing - kto chętny ???

Post autor: BzyRes »

Witam wszystkich i korzystając z okazji chcialbym życzyć użytkownikom forum udanych (czyt.zakrapiano-imprezowo-babciowo-arcyciekawych) wakacji :)
Jako, że chwilowo za sprawą pakietu nocnego mam okazję posiedziec dłużej na necie postanowiłem sprawdzić się w pewną piłkę kopaną na szaraczka. Mówiąc (pisząc) jaśniej poszukuję partnera (czytaj dalej:) do meczy sparingowych w ISS Pro Evolution 2/Pro Evolution Soccer. Jeżeli jest ktoś chętny niech wali śmiało na forum lub kontaktuje się przez Gadu Gadu (1973228)/PW. W grę wchodzą tylko godziny od 24 do 8
(za sprawą pakietu). Zachęcam i proszę o jak najszybszy odzew (mam nadzieję, że ktokolwiek zareaguje:). Pozdrawiam.
<BzyRes>
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Ze słów o wykupieniu pakietu nocnego wnioskuję, że jesteś szczęśliwym posiadaczem modemu...
dlatego zastanawia mnie jakim cudem chcesz pograć w ISSPE na brzękaczu ciągnącym "max 56kb/s" bo na moje oko, żeby konfortowo pociupać sobie przez Net na ePSXe porządne 128kb./s to podstawa. Nie chcę c\Cię rozczarować, ale chyba nie pograsz :(

... no chyba że to nie modem, albo jakaś jego satelitarna wer. :)
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Zrobie najpierw test z kumplem.
Jesli doopez, będę prosił o usunięcie topika.
ODPOWIEDZ