PsOne Dev Studio 2007 WIP #1

W dziale software porozmawiasz na temat oprogramowania, począwszy od tego najprostszego (pisanego w języku znaczników - HTML), a skończywszy na programach wyspecjalizowanych.
Awatar użytkownika
StreaK
User
User
Posty: 31
Rejestracja: 19 października 2003, 00:49
Kontakt:

PsOne Dev Studio 2007 WIP #1

Post autor: StreaK »

W koncu zabrałem się [ moze nawet zmusiłem :P ] do przepisania całkowicie od nowa PsOne Dev Studio 2007. Wersja z 2006 roku pod wzgledem optymizacji była 100 lat za murzynami, jak to mówią :D. Zawierała duzo duplikowanych procedur co powodowalo straszny bałagan podczas piasania kolejnych . Postanowiłem, ze nie będe poprawiał [ w pewnych momentach ] sknoconej wersji i stworze engine PDS2007 od nowa. Status Quo projektu jest jeszcze na poziomie zaawansowanej alphy, lecz juz moge powiedzieć coś o ustrawniwnieniach wzgledem wersji z 2006 roku.
Oto One:

- Obiekty bedzie mozna dodawac dynamicznie za pomoca wygodnego okienka INCLUDES
- Program dostanie obsluge plikow projektu [ *.psone ] w ktorych znajdą sie pełne informacje o zrodle oraz biniarkach / include'ach.
- Program zostanie prawdopodobnie zbindowany z PsxIsoMakerem [ jesli Sparrow pozwoli :D ]
- Dojdą nowe opcje tj. PsOne Disasm / PsOne Bin 2 Obj converter
- funkcja PASTE / SOURCE TEMPLATE

Obrazek

StreaK // www.psxdev-pl.tk
www.psxdev-pl.tk - PsOne Section-PL - Najlepsza strona o PsOne / PSX. [Gry / Recenzje / Opisy / Scena PSX / Emulatory na PSX / Emulacja Psx / Artykuły / Forum / Duży DOWNLOAD / Codzienne aktualizacje]
Awatar użytkownika
dante195
Junior
Junior
Posty: 22
Rejestracja: 18 października 2006, 09:26

Post autor: dante195 »

do czego ten programik służy?
Awatar użytkownika
StreaK
User
User
Posty: 31
Rejestracja: 19 października 2003, 00:49
Kontakt:

Post autor: StreaK »

Do tworzenia gier oraz programów na PSOne / Playstation / PlayStation 2 [ ktore mozezsz odpalic na emulatorze albo konsoli ]. Aby stworzyc cos wlasnego jedyne wymaganie jest znajomosc jezyka C w podstawowym stopniu [ skladnia ]. Z reszta mnogosc przykladow w PsOne Dev Studio spokojnie umozliwi Tobie szybkie wdrożenie w temat.
www.psxdev-pl.tk - PsOne Section-PL - Najlepsza strona o PsOne / PSX. [Gry / Recenzje / Opisy / Scena PSX / Emulatory na PSX / Emulacja Psx / Artykuły / Forum / Duży DOWNLOAD / Codzienne aktualizacje]
ODPOWIEDZ