FInal Fantasy XII demo

Dyskusja na temat gier wydanych przez firmę Square-Enix (dawniejszy SquareSoft).
dany12
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 03 sierpnia 2006, 20:39

FInal Fantasy XII demo

Post autor: dany12 »

ściągnołem ostatnio demo final fantasy XII i mam 9 plików. Nagrałem je na płyte ale konsola jej nie czyta :( Prosze o pomoc
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

dany12 pisze:ściągnołem ostatnio demo final fantasy XII
Nie było jeszcze o tym na forum, nie ma też info na stronie tak więc uświadomiie co po niektórych iż ściąganie dem gier na PSX i PS2 jest tak samo nielegalne jak pobieranie z sieci pełnych wersji gier. Tak więc tym razem będzie bez ostrzeżenia ale następnym :)
dany12 pisze:i mam 9 plików
Jakie to pliki :?:


Jako że sprawa wyglada trochę odmiennie niż na PC dodam jeszcze 2 słowa w kwestii giewr w wersji demo - legalnie można owe nabyć na kilka sposobów:
> z płytą dołączoną do gazetki
> na allegro oficjalne / oryginalne demka chodzą po 5 zł
> od producenta, wydawcy - zdarza się że otrzymasz przesyłkę z gratisowymi płytami demo jesli pokusisz się o rejestrację zakupionej konsoli bądź gry
> dema są dołączane do pełnych gier - np. demko FFXII jest dołaczone do gry Dragon Quest 8.
2BII!2B
dany12
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 03 sierpnia 2006, 20:39

Post autor: dany12 »

jest jeden plik info i osiem plików prawie takich samych (od e-ffxii.001 do e-ffxii.008)

PS. W żadnej gazecie nie widziałem tego dema. Na Allegro zaglądam codziennie jak znajde to zamówie. A na dragon quest VIII nie mam kasy :(
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

dany12 pisze:osiem plików prawie takich samych (od e-ffxii.001 do e-ffxii.008
WinRAR doda Ci skrzydeeeeeł. Więcej nie powiem - radź sobie sam :) Następny taki wpis i z wiadomych przyczyn poleci ostrzeżenie :P
2BII!2B
giver
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 13 listopada 2006, 21:50

Post autor: giver »

Witam jestem nowym użytkownikiem. :wink: Mam jedno pytanie mam PS2 (grube) i chciałbym kupić gre Final Fantasy XII ntsc
http://cgi.ebay.pl/NEW-FINAL-FANTASY-XI ... dZViewItem czy ta gra będzie chodziła na moim ps2 z góry dzięki za odpowiedz.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Mam jedno pytanie mam PS2 (grube) i chciałbym kupić gre Final Fantasy XII ntsc
Tak, jeżeli tylko mu to umożliwisz - większość modchipów zdejmuje blokadę regionalną. Wydaje mi się że sWapMacic tez umożliwia odpalanie gier z róznych regionów. Jesli zaś chodzi o czysta (niezmodyfikowaną w żaden czy to sprzętowy czy programowy sposób konsole) to niestety gry nie odpalisz - za sprawą wspomnianej wcześniej blokady regionalnej.
2BII!2B
giver
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 13 listopada 2006, 21:50

Post autor: giver »

Tak, jeżeli tylko mu to umożliwisz - większość modchipów zdejmuje blokadę regionalną. Wydaje mi się że sWapMacic tez umożliwia odpalanie gier z róznych regionów. Jesli zaś chodzi o czysta (niezmodyfikowaną w żaden czy to sprzętowy czy programowy sposób konsole) to niestety gry nie odpalisz - za sprawą wspomnianej wcześniej blokady regionalnej.
dzięki za odpowiedz :wink:
giver
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 13 listopada 2006, 21:50

Post autor: giver »

Cześć mam magic swap 3.8 i final fantasy XII ntsc orginał ze stanów.Mam wielki problem gra chodzi na czarnobiało a gdy zmieniam na pal w magic swap filmiki się wieszają i na dole ekranu jest czarny pasek, czy jest taki kabel żeby gra ntsc chodziła w pal bardzo prosze o pomoc z góry dzięki
kornolio
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 06 maja 2006, 09:31

Post autor: kornolio »

TAK!. Kabel RGB (eurozłącze) na allegro po 2 dychy stoją
ODPOWIEDZ