Przerwa...

Wypowiedz się na temat serwisu PSEmu.pl (znanego także pod starą nazwą Polska Strona ePSXe)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Przerwa...

Post autor: winter_mute »

Po pierwsze chciałem poinformować, iż temat nie jest poświęcony corocznej przerwie związanej z konserwacją i zmianami w serwisie, gdyż z powodu braku czasu takowa pauza w bieżącym roku nie nastąpi. Kwestie finansowe też w grubszej mierze mamy uregulowane, bo pozostała jedynie opłata za przedłużenie domeny (w wysokości 110zł z podatkiem Vat), którą zajmę się w najbliższej przyszłości.
`
Przerwa z tematu tej wiadomości dotyczy bezpośrednio mojej osoby, otóż z przyczyn osobisto - zawodowo - technicznych w dniu 5 (bądź też jeszcze 4) czerwca będę zmuszony na pewien czas Was opuścić. Terminy nie są ściśle jeszcze ściśle określone, aczkolwiek wątpię by trwało to krócej niż tydzień i dłużej niż miesiąc. W związku z tym informuję, iż moje obowiązki na czas nieobecności przejmują BzyRes i Mortus, tak więc wszystkie sprawy związane z PSEmu.pl należy kierować bezpośrednio do nich. Jeżeli wynikłaby kwestia koniecznie wymagająca mojej obecności należy również poinformować o tym wspomniane (Bzyk i Mortus) osoby, gdyż wszelkie inne próby kontaktu (GG, mail etc.) ze mną nie będą możliwe.

To by było na tyle, jako że nie wiem kiedy zniknę oraz kiedy powrócę z góry pisze...do zobaczenia :]
Ostatnio zmieniony 11 czerwca 2006, 14:27 przez winter_mute, łącznie zmieniany 1 raz.
2BII!2B
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

jako że nie wiem kiedy zniknę oraz kiedy powrócę z góry pisze...do zobaczenia :]
No, mam nadzieje, że nie ściemniasz :) Wracaj szybko... bo nudno bedzie :wink:
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Zardon pisze:No, mam nadzieje, że nie ściemniasz
Nie ściemniam, pisałem jak najbardziej powaznie.
Zardon pisze:Wracaj szybko... bo nudno bedzie
Co prawda to nie zalezy ode mnie, ale postaram się wrócić jak najszybciej :)
2BII!2B
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Temat nieaktualny - I'm back :]
2BII!2B
Zablokowany