Najgorsze z najgorszych - o grach inaczej

Ogólne dyskusje na temat gier.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Bati pisze:2. Seria VF - jakieś te ruchy dziwne
:evil: I to mówi fan trójwymiarowych mordobić > a w jakie części VF grałeś jeśli mogę spytać, bo jestem ciekawy na jakiej podstawie wydajesz takie osądy :?:
alien pisze:1.Tomb Ridery - jak w to można grac.Jush nie mówię o jakiś cheatach , które wyglądaja tak: trzy obroty , dwa salta krok w tył,zapomniales o kroku w prawo to Lara wybucha.Po prostu super
Czy ja wiem - jedynka była naprawdę spoko. Pamiętam doskonale jak zagrywaliśmy się w nią z kumplami... To były czasy > jak wspomnę moje stare, dobre P120/32RAM/S3Trio i te chiciory - Warcraft2, Duke Nukem 3D, Quake - to aż łeska o oku się kręci :cry:
2.Need for speed.Generalnie chałtura.Nie lubę serii
A co z N4S: porshe - moim zdaniem gra była prawie doskonała :?:
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Cytuję:
2.Need for speed.Generalnie chałtura.Nie lubę serii
A co z N4S: porshe - moim zdaniem gra była prawie doskonała
Z tym NFS'em to dla mnie jest sprawa oczywista. Dla wielbicieli symulacji piątka była najlepsza (z wiadomych przyczyn). Jako że na serię EA patrzyłem i patrzę przez pryzmat arcade'u numero uno to dla mnie HP2.
Po prostu świetna gierka...
A ta NFSP to dno totalne, które dobitnie usiłuje być symulacją, ale jakoś nie wychodzi... Moje zdanie :idea:
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

I to mówi fan trójwymiarowych mordobić > a w jakie części VF grałeś jeśli mogę spytać, bo jestem ciekawy na jakiej podstawie wydajesz takie osądy
Tylko nie po twarzy :D :P
Mówie to co myślę :]
a myślę na podstawie faktów :D
a fakty są takie że oprócz zbyt nierealnie wyglądającego skakania (nie mówie o tym "wyszukanym" skakaniu pod niebo tylko o normalnym podskoku), bardzo dziwnymi dźwiękami towarzyszącymi "wydalaniu" (;]) ciosów i mało fektownych combosów [przynajmniej w jedynce i dwójce (pewnie byk ó=u ale sram na to :P)] jest jeszcze sporo rzeczy które mi się w tej grze nie podobają.
Ps. Grałem w części: 1, 2, 4
Ps2. Ponoć o gustach się nie dyskutuje :D: :] (gdzieś chyba to kilkaset razy słyszałem ;P)
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
Awatar użytkownika
MVT
Senior
Senior
Posty: 168
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 21:19
Kontakt:

Post autor: MVT »

Yo.

Tony Hawk 2 i 3 był ok, ale 4 to już przesada :P.
Zmieniają tylko lewele i grafikę.
;> Steel POWAH ;>
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Bati pisze:a fakty są takie że oprócz zbyt nierealnie wyglądającego skakania (nie mówie o tym "wyszukanym" skakaniu pod niebo tylko o normalnym podskoku), bardzo dziwnymi dźwiękami towarzyszącymi "wydalaniu" (;]) ciosów i mało fektownych combosów [przynajmniej w jedynce i dwójce
Masz rację VF1 i 2 miały pewne niedociągnięcia, ale porównaj te części do serii Tekken [szczególnie wersje automatowe], tam dopiero były dzięcioły (ostatnio odpaliłem sobie T1 na Zincu... o Jezu...).
Tekken3 to juz inna klasa, pod względem miodu bije na głowę VF3 (który i tak jest grą b.dobrą)... ale spójrz na najnowsze częsci - VF4 vs. Tekken4 => VF4 żądzi pod każdym wzglądem (miód, grafika itd) i T4 nie jest w stanie mu dorównać. Dlatego też skłaniam się ku stwierdzeniu, że porównując serię prowadzi VF [przynajmniej moim skromnym zdaniem].
Mortus pisze:Quake 3 w Multi Playu myślę że był lepszy od UT
Dla mnie był grą zbyt dynamiczną > biegnij i strzelaj, 0 taktyki, 0 myslenia, 0 dziwnych pomysłów [UT miał kilka smakowitych leveli np. ten z komorą ciśnieniową]. Jeśli miałbym ochotę na grę run&kill wybrałbym pierwszego Quake`a - ta giera ma dopiero klimat 8)
2BII!2B
yabasko
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 29 lipca 2003, 06:51

Post autor: yabasko »

1. FIFY od EA
2. Simsy
3. Tomb Raidery
Mortus pisze:
MVT pisze:Dla mnie najbardziej kijową grą jest Counter Strike.
Gra jest prostacka i zasługuje na miano Kamper Strike.
Zgadzam się. Sam nie wiem czemu go pominąłem. 0 dynamiki i 100% kamperstwa. ta gra SUCKSSSSS :twisted:
:o Ja się chyba z tobą nie zgodzę. Każdy ma swoje zdanie

nara
Pij mleko, będziesz wielki...
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

Nie wiem, dlaczego ale dopiero teraz zobaczyłem odpowiedź W_M'a jak się dopisał yabasko, no ale nie ważne,
ale spójrz na najnowsze częsci - VF4 vs. Tekken4 => VF4 żądzi pod każdym wzglądem (miód, grafika itd) i T4 nie jest w stanie mu dorównać. Dlatego też skłaniam się ku stwierdzeniu, że porównując serię prowadzi VF
Ta... z tą grafiką lepszą w VF4 to mi się zdaje że wszyscy przesadzają, przecież to prawie to samo (może vf4 troszeczkę lepsze), i ten tzw "miód" (z uszu :D), dla mnie miód w bijatykach, to PRZEDEWSZYSTKIM kombosy, baaaardzo długie i baaardzo skomplikowane, których będe musiał uczyć się baaaardzo dużo czasu (co mnie przytrzyma przy danej nawalance :P), których w VF4 BRAK KOMPLETNY, (Jedynie jakieś trudne do wykonania lecz nie skomplikowane (należy to dobrze zrozumieć :P) jugle).
Po drugie co musi być w bijatykach (tutaj to tyczy się raczej 3D), to dłuuuugie i skomplikowane (hmm jak to mówili specjaliści :P... a zapomniałem) skomplikowane "rzutki" tak jak w tekkenie king, nina, anna, nie musi być tego dużo ale coś musi być, a w VF4 o ile mi się dobrze wydaje to tylko Jefrey coś tam ma :D.
No i to chyba by było na tyle... :D
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
Awatar użytkownika
MVT
Senior
Senior
Posty: 168
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 21:19
Kontakt:

Post autor: MVT »

Lol Bati! All Seening Eye :D?
Yabasko, że tak powiem Kamper Strajk - C$ - Kamper Sh*t po prostu jest moim zdaniem grą prostacką.
Grałeś kiedys w AoT'a człowieku? Bo chyba nie grałes (dlatego pykasz w CS'a) ;P.
Definicja CS'a - Gra mega super hiper zamulona może i trochę realistyczna ale i tak brakuje jej wiele do PRAWDZIWEGO realizmu (np. jak strzelasz w ruchu to nie trafiasz bo jest tam jakiś (hym jak to nazwać? Niech będzie...) wskaźnik zmęczenia playera.
Przecierz to czy trafię w realu zależy od mojego skilla a nie od jakiegoś zmęczenia które następuje po kilku minutach gry gdzie prawdziwa Komando Foka lub jakiś SWAT mógłby sam wyciąć w pień całą gromadę lamkowatych terrorystów (w tym przypadku AoT zaczyna być bardziej realistyczny niż CS).
Na koniec powiem coś o poziomie IQ i zachowaniu graczy i adminów - po prostu SH*T.
Jakbyście coś tu odpisali a ja nie odpiszę przez 2 tygodnie to sory ale przez ten czas będe nad morzem.
Yabasko zagraj w AoT'a po 2 czy 3 dniach przerzucisz się z C$'a na AoTa :D.
;> Steel POWAH ;>
Rafaelles
Junior
Junior
Posty: 20
Rejestracja: 03 sierpnia 2003, 15:43

Post autor: Rafaelles »

1 - Tekkeny
2 - Mortale Kombaty
3 - Residenty Evile
NAJGŁUPSZE GRY ŚWIATA
Lord Rafaelles
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

Przeginasz pałę w pierwszy dzień pobytu na forum... :D
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
ODPOWIEDZ