PCSX2 w wersji PL

Miejsce, gdzie LOL nie schodzi z ust, a ROTFL jest czymś naturalnym. Intrygują Cię sprawy wywołujace niemiarowe drgania kiszek? Chcesz się pośmiać i podzielić śmiechem z innymi? Pisz.
Eysmond
Moderator
Moderator
Posty: 474
Rejestracja: 11 lutego 2007, 12:03

PCSX2 w wersji PL

Post autor: Eysmond »

Dzisiaj podczas grania w Crash Nitro Kart postanowiłem zapisać używając F1, i tu oto dosyć zabawny komunikat od autora tłumaczenia. Nie wiem czy było ale wstawiam.

Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Się zdarza - i tu kilka pytań:
1) Błąd wystąpił losowo czy powtarza się przy okazji każdego podejścia do klawisza F1?
2) Występuje tylko w tej grze czy każdej innej?
3) Sprawdzałeś jak wyglądają zasoby przy wystąpieniu błędu - tzn. rzeczywiście masz pełną pamięć fizyczną?

Co doradzić -hmm błąd odnosi się bezpośrednio do pamięci fizycznej i jeśli nie jest bezpośrednio związany z opisywanym tytułem, to spróbuj w systemie zwiększyć rozmiar pliku wymiany.

Jak powyższe pomoże, to proponuję rozważyć powiększenie RAMu, Win7 nie ma problemów z obsługą większej ilości - zmieniałem pół roku temu, bo borykałem się z niedoborem i gdy przy 8 zdarzyło mi się narzekać, tak na 16GB jestem bardzo zadowolony... na razie :]
2BII!2B
Eysmond
Moderator
Moderator
Posty: 474
Rejestracja: 11 lutego 2007, 12:03

Post autor: Eysmond »

To było tylko jednorazowe a ze względu na treść komunikatu wstawiłem to do działu humor.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

hehehe, no i wyszedł humor :/

muszę w końcu zacząć czytać wiadomości ;)
2BII!2B
ODPOWIEDZ