Smieszne linki

Miejsce, gdzie LOL nie schodzi z ust, a ROTFL jest czymś naturalnym. Intrygują Cię sprawy wywołujace niemiarowe drgania kiszek? Chcesz się pośmiać i podzielić śmiechem z innymi? Pisz.
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

Oficjalnie oznajmiam, że pierwszy dzień matury już za mną :D...dobra, koniec świętowania, ja się przygotowuję na dalsze egzaminy, a Wy tym czasem zobaczcie jakich mamy (genialnych) maturzystów w tym roku.
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Oficjalnie oznajmiam, że pierwszy dzień matury już za mną :D
No i z czego sie kurna cieszysz - szkółka się kończy, studia mina zanim sie obejrzysz, a potem się zacznie wstawanie o 6 rano i harówka po 13 godzin. Nie żebym przesadzał bo od 6:15 jestem na nogach, a dokładnie przed 20 minutami (czyli o 22:36 wróciłem do domu)... w bonusie dostałem jeszcze robotę na weekend. Pieskie życie.

.... a tak na serio, to życzę Ci żebyś się dobrze bawił (bo młody jesteś i wręcz powinieneś), zdał na fajną uczelnię, na której połączysz przyjemne (życie studenckie) z pożytecznym (zajęciem, dającym jakieś perspektywy na jutro), a po tym standardowo... znalazł interesującą Cię pracę. Wiem, że to co napisałem powyżej nie brzmi ciekawie, ale tak tylko marudzę ze zmęczenia, a w rzeczywistości jestem naprawdę zadowolony - bo czasami (jak np. dziś) jest masakra, ale w jeden tak masakryczny dzień jestem w stanie nauczyć sie więcej niż przez kilka miesięcy na uczelni, to raz. W moim obecnym fachu nie można narzekać na nudę czy monotonię - zawsze się coś dzieje, a różnorodność zadań jest ogromna. No i po trzecie... i najważniejsze mam robotę, która mnie kręci, interesuje i generalnie jest tym czego w sferze zawodowej poszukiwałem... Cóż tu dużo mówić, mnie sie udało... więc Ty, jak i inni nie powinni mieć problemów ze znalezieniem swego kąta.

A żeby nie było całkiem offtopowo to życzę Ci także byś trzymał się z dala od dziewczyn takich jak Oksana:
http://youtube.com/watch?v=mkd1tcHjk5I
"Nauka mnie najbardziej kręci"... hehhehe... widać... słychać ... i pewnie też czuć :D
2BII!2B
malgosia.11
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 02 lipca 2007, 09:56

Post autor: malgosia.11 »

sami ocencie jak Wam sie podoba ta str? Mi bardzo :) pozlecam :

http://www.joemonster.org/sp/katastrofy/ malgoinaaaa
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

Obrazek
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

Obrazek

Co by nie mówić, ten banner mnie rozbroił :)
Obrazek
reggi3
User
User
Posty: 35
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:19

Post autor: reggi3 »

ja to zawsze twierdzulem ze mamy zdumiewajaco przystojnych przedstawicieli rzadu to kazdy sie smial....... :?:
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

To się nazywa wyobraźnia...
p.s. Oficjalnie oznajmiam, że pierwszy tydzień studiów za mną :D (...i pewnie znowu mi ktoś napisze "no i z czego sie kurna cieszysz"... ? :) )
Obrazek
Awatar użytkownika
mandragor
User
User
Posty: 81
Rejestracja: 14 kwietnia 2004, 23:19

Post autor: mandragor »

Dla osób znających język angielski... >> po prostu boki zrywać

http://youtube.com/watch?v=1uwOL4rB-go& ... ed&search=
Zamienię mój komp: ATLONXP 2400+ 768MB DDRAM Asus Radeon 9600XT 128MB(128bit) 2X80 GB HDD na garść magicznej fasoli :-) << już dawno wymienione a zupa fasolowa zjedzona!
UPDATE!!
AMD Venice3000+ GF 6600GT PCI-EX16X 2x512 Dual RAM Patriot (TESTUJEMY?)
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

Obrazek
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

Reklama BPH - przeróbka (?) reklamy BPH, która dosyć niedawno leciała w telewizji. Coś genialnego i nawet prawdopodobnego.

Niestety, reklamę wykasowano niemalże ze wszystkich znanych serwerów filmikowych (youtube, maxior itd.), powód? "Ten film wideo jest już niedostępny z powodu otrzymania zgłoszenia o posiadaniu praw autorskich przez użytkownika Bank BPH SA."...
Obrazek
ODPOWIEDZ