Prosze pomóżcie już nie daje rady :(

Jesteś maniakiem sprzętu komputerowego? A moze jesteś fanem jakiejś konsoli. Tak czy inaczej ten dział jest dla Ciebie.
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

Prosze pomóżcie już nie daje rady :(

Post autor: Daniu »

Cześć skopiowałem gierke MATT HOFFMAN PRO BMX na PSXa płytke moja konsolka łapie niekiedy :( NIE WIEM DLACZEGO Fife 2000 łapie odrazu co jest jest coś co omoija zabezpieczenia ? Prosze ja nie mam już sił pomóżcie
Bez wyjątku tak już to jest poprostu w każdym z nas to żyje i każdy ma swój Old School...
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Możliwe, że nagrywałeś za szybko - wtedy właśnie czasem łapie, a czasem (częściej :P) nie. Nagraj z 4x albo mniej (czytnik PSX'a z tego co wiem czyta właśnie z 4x).
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Daniu pisze: Prosze ja nie mam już sił pomóżcie
Kup oryginalna gre, zamiast bawic sie w wypalanie syfu [backup'u] na syfie drugiego tloczenia [CD-R].

A przy, ekhem..., wypalaniu, nalezy wziac pod uwage:

1. Predkosc wypalania - tak jak napisal Mortus, lepsze nagrywanie = wolniejsze nagrywanie. 4x to optimum, zwykle nie zaszkodzi nagrac na 8x. Czytnik PSXa przeczyta rowniez CD-R nagrana z predkoscia 3214325435312x, o ile uzyty zostal dobry nosnik i jakims cudem obylo sie bez bledow. :] A jesli chodzi o predkosc odczytu dedykowana szarakowemu laserowi, jest to ni mniej, ni wiecej, jak 2X.

2. Uzyty nosnik - niech to bedzie dobra CD-R, skoro juz musi byc. Polecane przez ogol Verbatimy I TDK beda jak najbardziej na miejscu. Wyrzucasz 50 groszy wiecej na zakup pojedynczej plyty i masz spokoj.

3. Odpowiedni program i profil do nagrywania. Moze to byc CloneCD z nakladka ClonyXXL lub Alcohol120% - ten drugi polecam ze wzgledow oczywistych. ;]
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

Post autor: Daniu »

A wiecie co nawet na to nie wpadłem myślałem że dowolną prędkością można zapisywać CD - ki a tu okazuje sie ze Shark ma słaby czytnik no nic jutro płytke skołyje na której zapisze x4 :) Dziękóweczka za pomoc :)
Bez wyjątku tak już to jest poprostu w każdym z nas to żyje i każdy ma swój Old School...
ODPOWIEDZ