jakie ps1 wybrać help

Jesteś maniakiem sprzętu komputerowego? A moze jesteś fanem jakiejś konsoli. Tak czy inaczej ten dział jest dla Ciebie.
buxok
Junior
Junior
Posty: 7
Rejestracja: 29 października 2005, 08:28

jakie ps1 wybrać help

Post autor: buxok »

:shock:
witam poraz pierwszy od rejstracji i mam pytanko bo narazie gram przez emu ale mam zamiar zakupic konsolke bo w sumie to tanie teraz są ps1 oczywiscie i w tym kierunku moje pytanko mianowicie która, konsola ps1 jest najlepsza chodzi mi o model np te stare czy slimy jesli stare to jakie numery
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Nie polecam kupowac PSone, gdyz jest nieco slabsza wersja starszego brata. Wg niektorych wyglada ladniej i zgrabniej - mi sie nie podoba, wole odcien szarosci klasycznego PlayStation [kwestia gustu]. PSone posiada dwa charakterystyczne mankamenty - jest niekompatybilna z kilkoma grami [nie wiem, ktorymi dokladnie - googlowanie powinno wyjasnic sprawe] i nie posiada PARALLEL portu, dzieki ktoremy mozliwe jest podlaczanie peryferiow typu: Game Shark, Action Replay i innych.

Osobiscie polecam SCPH-7502 - jest to chyba najlepsza wersja PlayStation. Ewentualnie SCPH-9002, najmniej niedoskonala pod wzgledem technicznym, jedynym minusem jest brak PARALLEL portu. Wazne by konsola byla czysta i zadbana, bo swiadczy to o tym, jak byla traktowana przez dotychczasowego wlasciciela / wlascicieli. Kolejna sprawa - laser. PSX MUSI bezproblemowo czytac plyty, bedac ustawionym w pozycji poziomej. I to chyba tyle. W kwestii uzupelnienia, polecam zapoznac sie z TYM artykulem, autorstwa Back Stabber'a.
buxok
Junior
Junior
Posty: 7
Rejestracja: 29 października 2005, 08:28

Post autor: buxok »

ooo dzieki ja juz wybralem scph 7502 myśle że będzie optymalnym wyborem
ODPOWIEDZ