Strona przechowuje informacje w plikach cookies, zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz dokonać zmian zasad korzystania z ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki i/lub UKRYĆ ten komunikat.
PSEmu: PlayStation Emulation
Serwis PlayStation PlayStation 2 Forum IRChat

Strona Główna » Emulacja » PlayStation2 » PCSX2 vs Gry
>> GT4 - kiedy u korszarzy ? :P Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
mazgaj1
Senior
Senior

PostWysłany: 2005 04 07 21:06    Temat postu:  GT4 - kiedy u korszarzy ? :P    

bardzo wyczekuję na ten tytuł Smile moze ktos wie kiedy mniej wiecej sie pojawi na "stołach" ? Very Happy Laughing i mam nadzieje ze bana nie dostane - przeciez tylko sie pytam o sprawy oczywiste Wink
poza tym czy juz san andreas jest spiracone ?

The Godfather - An Offer You Can't Refuse
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG 
BzyRes
Administrator
Administrator

PostWysłany: 2005 04 07 21:22    Temat postu:    

Cytat:
ardzo wyczekuję na ten tytuł moze ktos wie kiedy mniej wiecej sie pojawi na "stołach" ?

Pojawi sie, kiedy piraci rozgryza niezlamane do tej pory zabezpieczenie. Mam nadzieje, ze zbyt szybko do tego nie dojdzie.

Cytat:
poza tym czy juz san andreas jest spiracone ?

Od dawien dawna :].

mazgaj1
Senior
Senior

PostWysłany: 2005 04 07 21:28    Temat postu:    

BzyRes napisał:
Cytat:
ardzo wyczekuję na ten tytuł moze ktos wie kiedy mniej wiecej sie pojawi na "stołach" ?

Pojawi sie, kiedy piraci rozgryza niezlamane do tej pory zabezpieczenie. Mam nadzieje, ze zbyt szybko do tego nie dojdzie.

a czy moze znasz nazwe tego super ekstra zabezpieczenia ? Razz ciekaw jestem bardzo ile to bedą gryźć ^^

Powrót do góry
BzyRes
Administrator
Administrator

PostWysłany: 2005 04 07 21:43    Temat postu:    

Nie znam nazwy roboczej. AFAIK zabezpieczenie jest wykrywane przez soft do kopiowania jako 'nieznane'.

Jedno jest pewne. Mistrzowie kodu z Polyphony bardzo sie postarali, skoro rozmaite talatajstwo w postaci piratow i cracker'ow do tej pory nie poradzilo sobie ze stworzeniem dzialajacej kopii GT4.

Ile beda gryzc... Pewnie jeszcze troche potrwa proces zapoznawania sie z nowym wynalazkiem zabezpieczajacym plyte przed niestosownym uzytkowaniem :]. Jedno jest pewne - do tego czasu sprzeda sie mnostwo oryginalnych kopii GT4 [co napawa optymizmem - moze w koncu przyszedl czas na szturm oryginalow?], co juz, w chwili obecnej jest sukcesem duetu SONY & Polyphony.

BTW; legalna kopie gry [funkiel nowka] mozna nabyc za niewielkie pieniadze [biorac pod uwage stosunek jakosci do ceny]. Obadaj takie Allegro - co raz nowe oferty. Moze warto byloby sie skusic na oryginala, zamias czekac nie_wiadomo_ile na nie_wiadomo_jak_dzialajacego pirata? :]

mazgaj1
Senior
Senior

PostWysłany: 2005 04 08 00:17    Temat postu:    

musze się przyznać że o allegro nie pomyślałem Mr. Green poza tym kolega i tak pewnie kupi orginał bo tez nie lubi czekać Mr. Green w koncu to on ma ps2 a nie ja Razz ja tam tylko "sprzątam" Very Happy Laughing 8) a że jest przy kasie to już inna historia. ^^

Powrót do góry
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA

PostWysłany: 2005 04 08 01:27    Temat postu:    

Cytat:
legalna kopie gry [funkiel nowka] mozna nabyc za niewielkie pieniadze [biorac pod uwage stosunek jakosci do ceny]. Obadaj takie Allegro - co raz nowe oferty.
Jedyne 135 zł to (tylko) ponad 10 razy więcej niż u korsarzy. Jak zejdzie poniżej 100 zł to się zastanowię Smile

DARMOWE gry na PS2. megaROMS -> Click 1, Click 2, Click 3 !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen 
BzyRes
Administrator
Administrator

PostWysłany: 2005 04 08 04:24    Temat postu:    

mazgaj1 napisał:
musze się przyznać że o allegro nie pomyślałem poza tym kolega i tak pewnie kupi orginał bo tez nie lubi czekać w koncu to on ma ps2 a nie ja ja tam tylko "sprzątam" a że jest przy kasie to już inna historia. ^^

Dla takich gier, jak GT4 warto dopuscic sie grzechu - poluzowac sakwe i sypnac na lade troche dukatow. Warto przymierac glodem przez jakis czas, odpuscic sobie imprezy, chlanie wodki i inne meskie rozrywki. Bo oryginalny GT4 jest jak resorak najwyzszej klasy - idealna zabawka dla faceta :].

winter_mute napisał:
Cytat:
legalna kopie gry [funkiel nowka] mozna nabyc za niewielkie pieniadze [biorac pod uwage stosunek jakosci do ceny]. Obadaj takie Allegro - co raz nowe oferty.
Jedyne 135 zł to (tylko) ponad 10 razy więcej niż u korsarzy. Jak zejdzie poniżej 100 zł to się zastanowię Smile

Spojrz na to z innej strony. 135 zlociszy to niemal 2x mniej, niz za gre zycza sobie w polskich sklepach. Zawsze mozesz powiedziec, ze zakup u pirata 'za dyche', to bardziej oplacalne rozwiazanie, ale chyba lepiej zaliczyc luksusowa prostytutke z atestem UE [radosc / duma / uniesienie], niz wyeksploatowana tirowke a.k.a. bulgarska grzybiarke [zaspokojenie potrzeby], czyz nie? :]

winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA

PostWysłany: 2005 04 08 16:29    Temat postu:    

Cytat:
135 zlociszy to niemal 2x mniej, niz za gre zycza sobie w polskich sklepach.
Nie znaczy to że nie obraziłbym się gdyby ceny gier oscylowały w granicy 50zł.
Cytat:
chyba lepiej zaliczyc luksusowa prostytutke z atestem UE [radosc / duma / uniesienie], niz wyeksploatowana tirowke a.k.a. bulgarska grzybiarke [zaspokojenie potrzeby], czyz nie? :]
Jak mawia mój znajomy "wszystkie kobiety są piękne zależy ile wypijesz i jak będzie ciemno" Very Happy

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen 
mazgaj1
Senior
Senior

PostWysłany: 2005 04 08 22:21    Temat postu:    

[quote="winter_mute"]
Cytat:
Jak mawia mój znajomy "wszystkie kobiety są piękne zależy ile wypijesz i jak będzie ciemno" Very Happy

Nom oczywiście. to przecież zależy od punktu "widzenia" Very Happy Laughing

Cytat:
ale chyba lepiej zaliczyc luksusowa prostytutke z atestem UE [radosc / duma / uniesienie], niz wyeksploatowana tirowke a.k.a. bulgarska grzybiarke [zaspokojenie potrzeby], czyz nie? :]

tjaaa. czasami Laughing Very Happy z reszta patrz wyżej Razz

Powrót do góry
BzyRes
Administrator
Administrator

PostWysłany: 2005 04 08 22:31    Temat postu:    

Jesli Wasz stosunek do gier odzwierciedla stosunek do kobiet [*nie* z kobietami], to musicie byc pelni wigoru i miec niespotykana wydajnosc ;P
mazgaj1
Senior
Senior

PostWysłany: 2005 04 08 22:37    Temat postu:    

BzyRes napisał:
Jesli Wasz stosunek do gier odzwierciedla stosunek do kobiet [*nie* z kobietami], to musicie byc pelni wigoru i miec niespotykana wydajnosc ;P

hmmm... latka lecą bzyres czyż nie ? ;P Very Happy 8)

Powrót do góry
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA

PostWysłany: 2005 04 09 00:55    Temat postu:    

Cytat:
Ja osobiście kocham wszystkie gry podobnie jak wszystkie kobiety Very Happy Obecnie zagrywam się w Super Mario liczący sobie więcej latek niżeli moja kobieta i mniej niż znajoma z którą umówiłem się na środę - obydwie panie urody KH i FFX (bajecznie piękne). Sam widzisz analogii jest sporo więc jak tu nie być wydajny i pełny wigoru skoro zarówno kobiety jak i gry wymagają poświęcenia dużej ilości czasu, pieniędzy i cierpliwości.

Powrót do góry
Strona 1 z 1 [12 Posts]  
Strona Główna » Emulacja » PlayStation2 » PCSX2 vs Gry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Obecny czas to 2020 03 28 12:06
Wszystkie czasy w strefie UTC + 4 (DST)