Pcsx2 wip - Ys III

Nowinki ze świata związane z emulacją systemu Sony PlayStation
Awatar użytkownika
Romek
Moderator
Moderator
Posty: 189
Rejestracja: 05 sierpnia 2003, 23:44
Kontakt:

Pcsx2 wip - Ys III

Post autor: Romek »

Średnia prędkość emulacji ~22 fps, nie to nie może być emu ps2 !! Zapewne wielu z was tak pomyśli, a jenak muszę was wyprowadzić z błędu. Najnowsza wersja Pcsx`a2 (0.8, która jeszcze nie wyszła) jest w stanie odpalić gierkę i umożliwić nam granie w nią od początku do końca !! Oj będzie się działo !!
Obrazek Obrazek
Po więcej obrazków zapraszam TUTAJ.
Ostatnio zmieniony 06 kwietnia 2005, 13:05 przez Romek, łącznie zmieniany 1 raz.
Romek
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Cieszy widok screenow z nieskazitelna grafika. Martwi fakt, iz te max. 22 fps to osiagniecie na polu 2D. Osobiscie nie jestem zaskoczony - nowina, jak nowina, ale bez rewelacji. Z niecierpliwoscia czekam na wyniki wydajnosci w emulacji pelnego 3D.
Po więcej obrazków zapraszam TUTAJ lub jeżeli ktoś woli po polsku to TUTAJ
Nie to, zebym sie czepial, ale podlinkowales do newsa, ktory praktycznie nie rozni sie trescia od Twojego; a screen'y nie sa 'po polsku' ;P.
Awatar użytkownika
Romek
Moderator
Moderator
Posty: 189
Rejestracja: 05 sierpnia 2003, 23:44
Kontakt:

Post autor: Romek »

Macie co chcecie. Tego newsa wrzucałem na szybko, z powodów ... ano moja sprawa :). Tak poza tym wszystkim, to nie liczy się te 22 fps, to że to jest 2d, czy 3d. Liczy się to, że gra jest w pełni grywalna i jeżeli kogoś ona interesuje (a zapewne taki ktoś by się znalazł) to już wie, że mógłby se na piecu taki cuś odpalić, gdyby tylko jeszcze ten Pcsx2 wyszedł.
Romek
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Macie co chcecie. Tego newsa wrzucałem na szybko, z powodów ... ano moja sprawa
Izi, moja 'uwage' traktuj jako zart, bo taki byl zamysl, kiedy ja packalem :].
Liczy się to, że gra jest w pełni grywalna i jeżeli kogoś ona interesuje (a zapewne taki ktoś by się znalazł) to już wie, że mógłby se na piecu taki cuś odpalić, gdyby tylko jeszcze ten Pcsx2 wyszedł.
Postep w emulacji PS2 jest niebywaly. Ale podejrzewam, ze niewielu zechce przejsc powyzszy tytul ze wzgledu na wszechobecnosc krzaczkow. A jRPG bez zrozumialej fabuly niestety wiele traci na swoim uroku.
Mimo wszystko, podobne newsy daja nadzieje na to, ze pod PCSX2 pojawi sie wiecej w pelni grywalnych tytulow. Ale niech beda to mniej egoztyczne gry - takie jest moje pobozne zyczenie :].
Awatar użytkownika
Romek
Moderator
Moderator
Posty: 189
Rejestracja: 05 sierpnia 2003, 23:44
Kontakt:

Post autor: Romek »

Cytat:
Izi, moja 'uwage' traktuj jako zart, bo taki byl zamysl, kiedy ja packalem :].

Wim wim, tylko siakoś sie musiałem usprawiedliwić no ni :P ?!
Romek
ODPOWIEDZ