TEKKEN 3 pytanie

Ogólne dyskusje na temat gier.
franz88
Junior
Junior
Posty: 18
Rejestracja: 07 marca 2005, 18:42

TEKKEN 3 pytanie

Post autor: franz88 »

Przeszlem juz wszystkimi postaciami tryb gry arcade i doszlo mi 9 postaci ale jeszcze dwoch niemam bo jest 21 dwoch filmikow tez mi brakuje w theater mode co musze przejsc zeby te dwie postacie mi sie pokazaly i te dwa filmiki jaki tryb gry ???
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Mamy na forum taką żelazną zasadę. Nie rozstrzygamy kwestii przejścia / problemów z przejściem danej gry. Regulamin jasno przedstawią sprawę.

Nie wiesz co dalej? Wejdź na GameFAQs i poszukaj sobie poradników do TK3. Podpowiem, że należy 'odkryć' Gon'a i Dr. Boskonovitch'a.

Temat do wieczornej kasacji :].
franz88
Junior
Junior
Posty: 18
Rejestracja: 07 marca 2005, 18:42

Post autor: franz88 »

zgredy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

Twój problem jest nieco trudny do rozwiązania... tamte dwie postacie należy odblokowac wygrywając 250 walk z rzędu w survivalu... oraz przechodząc tryb arcade po 30 razy każdym zawodnikiem... nie ma lekko...
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
franz88
Junior
Junior
Posty: 18
Rejestracja: 07 marca 2005, 18:42

Post autor: franz88 »

chyba jaja sobie robisz Bati
Awatar użytkownika
emcefreak
Senior
Senior
Posty: 105
Rejestracja: 22 grudnia 2004, 21:25
Kontakt:

Post autor: emcefreak »

Chłopie, poszukaj jakiegos savestate w necie :P hehehe. Gra Gonem miażdży :lol: a Boskonovich jest bez kitu z 3ki najlepszą postacią :] (style i ciosy niemal wszystkich + megapierdnięcie :P )
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

No co ty... forum jest poto żeby sobie pomagać... a nie "jaja robić" :| stary... obraziłeś mnie :(
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

zgredy !!!
Nie zgrredy tylko jesteśmy równie leniwi jak Ty :D i podobnie jak Tobie nam też nie chce się zajrzeć na gamefaqs i przekopiować Ci odp. :P

BTW; jak co będzie szybsze? Jak będziesz czekał na odpowiedź od Nas czy jak samodzielnie zajrzysz na gamefaqs :?:
2BII!2B
franz88
Junior
Junior
Posty: 18
Rejestracja: 07 marca 2005, 18:42

Post autor: franz88 »

Dobra juz sobie sciaglem znalazlem sevy poznalem tego Gonka te kaczke i tego doktorka co ledwie trzyma sie na nogach no szalu nie robia , pytalem sie bo chcialem sam dojsc , odslonic ich bo na sejvy trafil juz dawniej kiedy szukalem rozwiazania czymu gra mi sie wiesza po przejsciu wszystkich na arcade , a co do tej stronki co mnie odsylacie gamyfaqis to przeciez obna jest po angielsku
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

a co do tej stronki co mnie odsylacie gamyfaqis to przeciez obna jest po angielsku
Bo widzisz... staram się dbać o to, aby zabawa szła w jednej parze z nauką. Jak łykniesz od czasu do czasu trochę angielskiego, to absolutnie nic Ci się nie stanie ;].
ODPOWIEDZ