Uwaga na chomiki

Miejsce, gdzie LOL nie schodzi z ust, a ROTFL jest czymś naturalnym. Intrygują Cię sprawy wywołujace niemiarowe drgania kiszek? Chcesz się pośmiać i podzielić śmiechem z innymi? Pisz.
Vitarion
Junior
Junior
Posty: 17
Rejestracja: 05 czerwca 2003, 18:57

Post autor: Vitarion »

Mortus

Jeśli to była dla ciebie obraza, to sporo przesadziłem mówiąc, że masz aż nie całe 3 latka i niedorosłeś nie tylko od wypoiedzi na forum, ale nawet pewnie do chodzenia ;P .

A znaczek ";P" jeśli byś nie wiedział znaczy zwykle "żart".

Bati, dzięki za wparcie moralne (bo już myślałem, że nasz (a-)Morek mnie pogryzie, albo cuś).

Winter

A co do skaningu IP.
Po pierwsze nielegalne!!! Więc ty już popełniasz "zwykłe przestępstwa".
Po drugie jakoś wątpię, żebyś potrafił cokolwiek z nim porzytecznego zrobić (śmiem nawet przypuszczać, że nie masz wystarczającej wiedzy do przejżenia tego co mam na mojej FATowej patycji, już nawet nie wspominając o reszcie). A brak zebezpieczeń (jeśli wogóle można to tak nazwać) przy IP, jest mi aktualnie potrzebe (NIE WAŻNE DO CZEGO!!!).
Vitarion
Junior
Junior
Posty: 17
Rejestracja: 05 czerwca 2003, 18:57

Post autor: Vitarion »

MVT

Masz częściową rację (cuż za błyskotliwość).
Szukałem po prostu byle jakiej strony, z której można by ściągnąć ePSXe.

Trafiłem tu. Przejżałem Forum, napisałem jednego posta, nawet się wtedy jeszcze nie zarejestrowałem!

A później jakoś tak poleciało. A zabawne to z pewnością jest.

Można zobaczyć sobie na jakim to poziomie inteligencji (↓) są ludzie w naszym kraju.

MTV, nieźle jak na 13-olatka, z jak by to powiedzieć ... "mocną" psychiką ;)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

O hackingu
Vitarion pisze:A co do skaningu IP. Po pierwsze nielegalne!!! Więc ty już popełniasz "zwykłe przestępstwa".
Więc Twoim zdaniem każdy webmaster / internauta jest przestępcą... bo niby jak działają serwery (www, ftp, DNS) jak działają przeglądarki (IE, Netscape...itd ) jak działają komunikatory (GG, ICQ)... Przestępstwem nie jest samo sczytywanie IP [tą opcję posiada kazdy serwer czy aplikacja wykorzystująca protokół TCP/IP] lecz nielegalne wykorzystanie tejrze iformacji np. włamywanie się do czyjegoś kompa...
Po drugie jakoś wątpię, żebyś potrafił cokolwiek z nim porzytecznego zrobić
Eeeee... no nie wiem czy pożytecznego, ale destuktywnego napewno :P Mógłbym np. wpiąć serwer jakiegoś trojana do kodu dowolnego programu (a nawet obrazka - niezłe teraz robale wymyślają) zamieszczonego na tej stronie, a znając IP mógłbym np.:
- zamienić Twój HDD na serwer FTP przez co miałbym dostęp do kazdego pliku, który znajduje się na Twoim kompie
- mógłbym namieszać Ci w rejestrze [skutki - bez komentarza]
- a dzięki wspaniałej technologi P`n`P zmienić parametry pewnej części i spalić monitor
- mógłbym też wrzucić i uruchomić w tle dowolny program na Twoim kompie np. taki niepozorny 5kb program do zarządzania przerwaniami BIOSu... jak myślisz jak zachowa się Twój komp gdy napięcie na procku wzrośnie 3x :P
- nie chce mi się więcej wymieniać....
Pytanie brzmi raczej czego nie można zrobić :?: I pomyśl tylko, że takie możliwości daje małe, głupie, typowo lamerskie narzędzie zwane trojan...

Ale skoro niektórzy uważają PSePSXe za profesjonalny Site to nie widzę powodu by im zaprzeczać i niszczyć to "zaufanie" umieszczać tego typu software na serwerze (chociaż nigdy nic nie wiadomo, więc uważajcie na to co robicie i piszecie ;) ) A jeśli jesteś b. ciekawy to IP odwiedzających forum jest automatycznie zapamiętywane w celu banowania osób łamiących regulamin - nic w tym nielegalnego, wręcz przeciwnie!
A brak zebezpieczeń (jeśli wogóle można to tak nazwać) przy IP, jest mi aktualnie potrzebe (NIE WAŻNE DO CZEGO!!!).
Podejrzewam, że nie stosujesz zabezpieczeń by łapać lamerów próbujących się włamywać, ale powiedz co zrobisz gdy zaatakuje Cię osoba znająca się na sprawie - złamanie porządnego sniffera nie jest rzeczą ani prostą, ani szybką [zanim przejżysz połowę jego skoków on całkowicie przejmie kontrolę nad Twoim kompem] :P Ja tam osobiście wolę się zabezpieczyć > 2xAntywir + firewall + skaner portów + sniffer.

Podsumowując: Jak sam widzisz moja wiedza nie ogranicza się jedynie do ePSXe i podstaw psychologi - coś tam słyszałem o hackowaniu... i jeśli ktoś będzie chciał mi zrobić niemiłego psikusa to potrafię się zrewanżować :lol:
2BII!2B
Vitarion
Junior
Junior
Posty: 17
Rejestracja: 05 czerwca 2003, 18:57

Post autor: Vitarion »

Winter
Ty z hakingu byś nawet 2- nie dostał.

Spróbuj się połączyć przez ftp z mojim kompem (lamer by wiedział, że wystarczy mieć ustawione odpowiedznie prawa dostępu i już nie wejdziesz).

No toś się inteligencją wykazał. Bez mojego hasła "roota" nie masz tu co szukać!!!

Pobaw się lepiej pluszowym misiem. Może chociaż to umiesz!?
Nie nawidzę jak lamer próbuje mi grozić. Bez haseł to ty byś nawet pliku tekstowego u mnie nie podglądnął!

A nie mam jakichkolwiek typowych zabezpieczeń!!! (od roku nie używałem, żadnego antyvira, tak samo jak firewalla). A nikomu się jeszcze nie udało wejść mi na kompa (profesjonaliście zajmie to max. godzinę).

Ale ja nie prowadzę, żadnego servera więc, żaden profesjonalny hacker nie będzie się prubował do mnie włamać!

Jak jesteś dobry w konfiguracji i rozwiązywaniu problemów emulatorów, to przy tym zostań, a nie zachowuj się jak dzieciak.

A co do Guardians !!! to już przegiołeś nazywając ich hackerami !!!
Jestem na bank pewien, że nawet nie wiesz kim oni są!

PS. Pewnie z Mortusem się świetnie dogadujecie
Vitarion
Junior
Junior
Posty: 17
Rejestracja: 05 czerwca 2003, 18:57

Post autor: Vitarion »

A co do skaningu IP.
To do twojej wiadomości jest on nielegalny!!!

Wszystkie programy jakie powyżej wymieniłeś, rzeczywiście z niego korzystają, ale nie udostępniają go użytkownikom! Każdy z nich uzyskał certyfikat, gwarantujący zabezpieczenie przed ujawnianiem wykorzystywanych IP użytkownikom zewnętrznym.

Więc jesteś już oficjalnym przestępcom!

Hmm...
Może by zadzwonić na Policję?...
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

YYY no teraz to trochę przesadzasz :/. Podejżewam że będzie banan :/
A wyglądałeś mi na spoko gościa :?
Ps. W_M to jak z tą moją "posadą" newsmana :/ :? ???
Ostatnio zmieniony 08 czerwca 2003, 16:55 przez Bati, łącznie zmieniany 1 raz.
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
Vitarion
Junior
Junior
Posty: 17
Rejestracja: 05 czerwca 2003, 18:57

Post autor: Vitarion »

A co byś zrobił, jeśli by ci ktoś groził?
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

NIEEEE przecież on ci nie grozi tylko "udowadnia" że nie jest coś tam wie na temat. Nic nie mówił że chce cie atakować tylko mówił że DA się, ale nie że ma taki zamiar.
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
Vitarion
Junior
Junior
Posty: 17
Rejestracja: 05 czerwca 2003, 18:57

Post autor: Vitarion »

Ten wybrakowany adres IP, który wcześniej zamieścił jest mój. Teraz rozumiesz?

Choć coprawda i tak na niego nie wejdzie (do tego trzeba jednak trochę wiedzy).
Awatar użytkownika
Bati
Moderator
Moderator
Posty: 319
Rejestracja: 10 lutego 2003, 20:40

Post autor: Bati »

Właśnie :!: wybrakowany, co komu po twoim wybrakowanym adresie IP :D. Wydaje mi się że tym razem ty do końca czegoś nie zrozumiałeś, W_M na końcu swojej wypowiedzi napisał j/k czyli sktór od "joke" (czyt. dżołk :P) Po angielsku "ŻART"
Poza tym wydaje mi się, że W_M ma dużo ważniejsze zajęcia na głowie niż "rozwalanie ci kompa" :P :D
And remember, the respect is everything }:->
I am watching U.

PAN RURA
Zablokowany