Strona przechowuje informacje w plikach cookies, zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz dokonać zmian zasad korzystania z ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki i/lub UKRYĆ ten komunikat.
PSEmu: PlayStation Emulation
Serwis PlayStation PlayStation 2 Forum IRChat

Strona Główna » Off Topic » Varia
>> Dragon Ball na forum... Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Ravven
User
User

PostWysłany: 2005 02 10 01:13    Temat postu:  Dragon Ball na forum...    

Chodząc po forum odnajdywałem różne topici i posty zwiazane z Dragon Ball. To znaczy, że nie jestem jedynym fanem DB na forum ?? Myślicie, że macie coś czego nie mają inni z DB ?? Chwalcie sie :P

Ja mam w domu świetnej jakości filmy DBZ 6,7,8,9,12 i Lost Movie !!! To z kinówek, całą serie DBGT + wszystkie Lost Episodes :D na jednej płycie DVD, jak na razie 12 odcinków DBZ i zaczynam kolekcjonować DB :D to jest zbiór anime DBZ co ??

No to teraz wasza kolej...

You think you're better than me ??
Prove it... And mabey...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG 
BzyRes
Administrator
Administrator

PostWysłany: 2005 02 10 03:28    Temat postu:    

[quote]Myślicie, że macie coś czego nie mają inni z DB ?? Chwalcie sie[/quote]
Mam plecak 'Made in China' z przebarwionym logiem DB, zakupiony na miejscowym bazarze u ruskich w 1992 roku, a więc bardzo dawno temu. Kto da więcej? ;]

Jako że zaczęlismy rozmowę, to pozwolę sobie wtrącić swoje 3 grosze odnośnie tej serii.
Nie ukrywam, że DB jest dla mnie kiczem, który stawiam pomiędzy Pokemon'ami a dowolną telenowelą (niekoniecznie prod. latynoamerykańskiej). Film jest nad wyraz infantylny (por. Pokemon), odcinki ciągną się w nieskończoność (por. telenowele), a motorem napędowym akcji i zarazem czynnikiem wypełniającym IMO słabą fabułę są jakieś śmieszne walki. Śmieszne = puszczanie dziwacznych pocisków z tyłka, dzikie fuzje i każdorazowy bullet time podczas zmiany mimiki twarzy bohatera.
Teraz trochę o stronie technicznej. Kreska fatalna - rozumiem, że stare, itd. ale dawniej powstawały o wiele lepiej wyglądające 'anime'. Efekty żenujące - zielony wybuch, żółty wybuch, duży żółty wybuch, etc. Dźwięk jak dźwięk - nie będę się czepiał - po prostu jest ^^.
Niech rzesze wiernych fanów DB zechcą mnie oświecić i przekonać do ich ulubionego anime. Być może jestem w błędzie i seria nie jest aż takim badziewiem, za jakie ją uważam. Problem w tym, że mimo chęci nie znalazłem niczego, co mogłoby mnie przyciągnąć do DB. Powinienem na coś zwrócić uwagę? Dać ponownie szansę sobie i filmowi? Z jakiego powodu (na który zapewne nie zwróciłem uwagi ;P) jesteście wyznawcami DB?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email 
Master Axar
Junior
Junior

PostWysłany: 2005 02 10 14:46    Temat postu:    

to teraz ja sie pochwale swoja kolekcja DBZ:
wszystkie filmy kinowe w roznej jakosci,15 odcinkow DB,130 odcnikow DBZ, 3 dbgt
a z gierek to mam wszystkie jakie wszyly na kompa(emulator) jaki gierki robione w RPGmakerze,Mugeny(z zaje....fajnymi postaciami),no i jeszcze mam takie archiczne karty chio ktore zbieralem jak mialem 14 lat :D hehe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 
Ravven
User
User

PostWysłany: 2005 02 11 00:30    Temat postu:    

BzyRes napisał:[quote]
Niech rzesze wiernych fanów DB zechcą mnie oświecić i przekonać do ich ulubionego anime. Być może jestem w błędzie i seria nie jest aż takim badziewiem, za jakie ją uważam. Problem w tym, że mimo chęci nie znalazłem niczego, co mogłoby mnie przyciągnąć do DB. Powinienem na coś zwrócić uwagę? Dać ponownie szansę sobie i filmowi? Z jakiego powodu (na który zapewne nie zwróciłem uwagi ;P) jesteście wyznawcami DB?[/quote]

Nikt Cię nie przekona do DB, jeśli sam nie masz chęci do obejrzenia całej serii od początku do końca ( a trzeba przyzanć, że DB miało najlepszy humor ). Jeśli Ci się nie spodoba to zmuś się chociaż do obejrzenia pierwszych parudziesięciu odcinków do pierwszego tunieju TENCHIKAJIBUDOKAI. A wtedy możesz zacząć oceniać.

P.S. Ja mam zegarek cyfrowy z Goku i Vegetą po bokach :D, dacie więcej ??:P
Powrót do góry
BzyRes
Administrator
Administrator

PostWysłany: 2005 02 11 02:05    Temat postu:    

[quote]Nikt Cię nie przekona do DB[/quote]
Tak myślałem - chciałem jednak sprawdzić oddanie i zaangażowanie w werbowaniu nowych wyznawców przez dotychczasowych wielbicieli tej serii ;P.
[quote]Jeśli Ci się nie spodoba to zmuś się chociaż do obejrzenia pierwszych parudziesięciu odcinków do pierwszego tunieju TENCHIKAJIBUDOKAI. A wtedy możesz zacząć oceniać.[/quote]
Obejrzałem kilkadziesiąt odcinków, co prawda wybiórczo, ale obejrzalem. Dokonałem analizy, w miarę obiektywnie ;> oceniłem i wraz mi się nie podoba.

Najważniejsze, że mam git plecak - mam nadzieję, że uratuje mnie to przed pobiciem przez fanatycznych (szalikowych) fanów DB ;].

BTW; ile tego łącznie wyszło razem z wersjami kinowymi? Jakieś 500 części? Więcej?
Powrót do góry
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA

PostWysłany: 2005 02 12 04:36    Temat postu:    

[quote] BTW; ile tego łącznie wyszło razem z wersjami kinowymi? Jakieś 500 części? Więcej? [/quote] Jakieś 5000 - nawet "Moda na sukces" tego nie przebije :P :lol:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen 
Mortus
Administrator
Administrator

PostWysłany: 2005 02 12 11:26    Temat postu:    

[quote]nawet "Moda na sukces" tego nie przebije[/quote]Jako że DB oglądałem (i nie powiem - podobało mi się :P) to wypraszam sobie podobne insynuacje ;-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG 
BzyRes
Administrator
Administrator

PostWysłany: 2005 02 12 11:35    Temat postu:    

[quote="Mortus"][quote]nawet "Moda na sukces" tego nie przebije[/quote]Jako że DB oglądałem (i nie powiem - podobało mi się :P) to wypraszam sobie podobne insynuacje ;-)[/quote]
Wszystkie? To Ty musisz być leciwy człek ;P.
Powrót do góry
--==ReY_MM==--
Senior
Senior

PostWysłany: 2005 02 12 16:31    Temat postu:    

No to jeszcze dodam coś od siebie .. ravven też jestem fanem DB więc .. Moja kolekcja DB to :
Wszystkie karty DB z Chio Chips ( stare i nowe ) wszystkie naklejki z batonika nie pamiętam jakiego wklejone do albumu , 2 filmy na VHS ( Atak Smoka i Fuzja ) , mnóstwo różności na 4 płytach : tapety , odcinki , obrazki , muzyka , teledyski , gry , mody do Hl i Quake 3 ....dużo figurek , Plakat z Kawaii no i to by było na tyle jeśli o czymś nie zapomniałem ... aha i jeszcze komiksy robione przezemnie :mrgreen: ( są wypaśne :lol: ) .... I UWAGA !!!!!!!!!! wejdźcie na www.tvnsiedem.pl i sami zobaczcie ... Od marca 2005 roku ma zacząć lecieć DragonBall od zwykłego do seri GT !!!!!!!!!!!!!!!!!! ale to jeszcze nie jest ustalone ...czujecie to DB , DBZ , DBGT na TVN 7 !!! to news roku poza PCSX 0.7 :D.... aha i mam nagrane 3 kasety z odcinkami DBZ i GT ( jeszcze jak leciały kiedyś )
Powrót do góry
Mortus
Administrator
Administrator

PostWysłany: 2005 02 12 19:53    Temat postu:    

[quote="BzyRes"][quote="Mortus"][quote]nawet "Moda na sukces" tego nie przebije[/quote]Jako że DB oglądałem (i nie powiem - podobało mi się :P) to wypraszam sobie podobne insynuacje ;-)[/quote]
Wszystkie? To Ty musisz być leciwy człek ;P.[/quote]No swoje latka mam
*gładzi półmetrową siwą bródkę*
:P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG 
harapl
Junior
Junior

PostWysłany: 2005 08 29 18:34    Temat postu:    

Ja mam wszystkie odcinki specjalne :P na cd:P
wszystkie odcinki db dbz dbgt na VHS :P
wszystkie gry Db jakie narazie powychodzily...
lacznie z amatroskimi np RPGMAKER..
I jeszce niewiadomo czego:D
troche tych cdkow jest:D
a tak wogole na mojej stronce tez jest dzial o DB wiec zapraszam...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen 
BzyRes
Administrator
Administrator

PostWysłany: 2005 08 29 18:51    Temat postu:    

A mi się przypomniało, że miałem Vegete. Ale przez krótki okres czasu, bo zużyłem do zupy. :]
Powrót do góry
Strona 1 z 1 [12 Posts]  
Strona Główna » Off Topic » Varia
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Obecny czas to 2020 05 25 15:26
Wszystkie czasy w strefie UTC + 4 (DST)