Nintendo Wii (dawniej Revo)

Jesteś maniakiem sprzętu komputerowego? A moze jesteś fanem jakiejś konsoli. Tak czy inaczej ten dział jest dla Ciebie.
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

No cóż się będę rozpisywał, wygląda to b. ładnie - widać że dużo postawili na wygląd :) (ciekawe czy będą przezroczyste)

Co do zarysowań, to wystarczy, by powierzchnia była stosunkowo twarda (do wykonania rysy potrzebna jest powierzchnia twardsza), tylko czy z ekonomicznego punktu widzenia ma to sens?

Klapki - też nie przepadam, bo rzeczywiscie mają skłonność do odpadania (przy niewielkiej ingerencji z zewnątrz :P)

Bezprzewodowe pady - zawsze jest możliwość podłączenia odbiornika/nadajnika do portu z pada i gra na bezprzewodowym (piszę oczywiście teoretyzując, gdyż nie mam: 1 - pojęcia na jakiej zasadzie to działa, 2 - pojęcia czy dałoby się cos takiego technologicznie wykonać za przystępną cenę).
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Co do zarysowań, to wystarczy, by powierzchnia była stosunkowo twarda (do wykonania rysy potrzebna jest powierzchnia twardsza), tylko czy z ekonomicznego punktu widzenia ma to sens?
Rysuje sie powierzchnia kazdej obudowy. Ale ta, w ktora ubrany zostal Revolution jest tak gladka, ze rysy beda bardzo widoczne. Przynajmniej na to sie zanosi :].

Bezprzewodowe pady - kwestia otwarta. Dziecko Nintendo ma, jak widac, mniejsza funkcjonalnosc nizli potomstwo Sony i MS, ale mi osobiscie [bardzo osobiscie] nie przeszkadza fakt, iz kontroler bedzie defaultowo podlaczany za pomoca kabla zakonczonego wtyczka :].
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

Ludzie szczęka mi opadla i do tej pory jej pozbierać nie moge :shock: od pewnego czasu widziałem na innych forach screeny, filmiki jakoby Nintendo Revolution miał być chełmem - tak CHEŁMEM! . I co sie okazało?
Znalazłem filmik z targów E3 prezentujący konsole... koniec tego filmiku mnie tak zaskoczył że..... (czytajcie wyżej)
Oto link do niego http://www.gamerah.com/media/e3/Rev-On-E3.wmv
Niedługo dam jeszcze inne. Wcześniej ich nie dawałem bo sądziłem że to nie może być prawdą.... PS3 i Xbox 360 mogą się schowac!!! :shock:
p.s. wiem, ze to moze byc fake... ale wyglada az "za" wiarygodnie :) czekam na opinie.
Obrazek
Awatar użytkownika
warmachine
User
User
Posty: 39
Rejestracja: 25 marca 2005, 12:56

Post autor: warmachine »

Czyżby Nintendo nazywając swoje nowe dzieło Revolution zmierzało właśnie do tego co ujżałem na tym krótkim lecz jakże treściwym filmiku ? W tym momencie nie zdołam nic konkretnego powiedzieć i czekam na jaśniejsze informacje.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Czapka VR nie mogla byc sciema, poniewaz widoczna byla na oficjalnym klipie filmowym z zapowiedzia Revolution - IMO najlepszy trailer prezentujacy sprzet z tegorocznego E3.

Jezeli wszystko, co widzimy na filmikach jest prawda, to... az boje sie dokonczyc :].
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

Macie, znalazłem to juz dawno (jakies 2 tygodnie temu) ale wtedy nie bylo tego filmiki co dalem wczesniej. Niestety to juz wyglada jak fake :)
http://onefed.com/media/NintendoON.wmv
A oto baaaardzo interesujące screeny:

pad REVO

Obrazek
i coś co sie chyba logo zwie :D

Obrazek

oraz chełmy w różnych kolorach. Zwroccie uwage ze maja one takie same kolory jak konsola NR

Obrazek

I to narazie tyle.... jest jeszcze tego troche ale jak juz mowile , omijalem to bo sadzile ze to fake ;)
Co do padow to jakos mi nie przypadaja do gustu :P ale jesli biorac pod uwage ze grac sie bedzie w chelmie to chyba pasuja....
Obrazek
Awatar użytkownika
warmachine
User
User
Posty: 39
Rejestracja: 25 marca 2005, 12:56

Post autor: warmachine »

Eee to nie dla mnie za stary na to jestem. Mam przed oczyma obraz czterech kolesi siedzących na kanapie w hełmach drących się do siebie bez ładu i składu dzierżących w łapskach coś na wzór fazera z serii star trek. Bardzo futurystyczne rozwiązania podsuwa nam Nintendo (pod warunkiem że to prawda). A tak naprawdę to jeśli jest to prawdą, oceniać ten sprzęt będzie można dopiero po namacalnym teście.
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

Jest duze prawdopodobienstwo ze to nie jest jakas plotka i wymysl fanow. Argumentem (jak dla mnie) jest to ze konsola jest tylko 2-3 razy lepsza od GC a przeciez tego raczej nie mozna nazwac Revolucja....
Druga sprawa to taka ze chelmy wedlug mnie powinny byc jakos oddzielnie tzn. gry na chelm oraz na sama konsole.
Trzecia sprawa - na polskiej stronie nintendo jest napisane ze pady REVO beda niespodzianka i rewolucja (wedlug... aa nie pamietam :P w kazdym razie to tam jest) i to by sie zgadzalo.
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Argumentem (jak dla mnie) jest to ze konsola jest tylko 2-3 razy lepsza od GC a przeciez tego raczej nie mozna nazwac Revolucja.
I to ma sens bo podejrzewam, że koszt wyprodukowania kontrolera w postaci 2óch trekerów :P i chełmu będzie równorzędny zasobom potrzebnym na produkcję samej konsoli.

W chwili obecnej mam mieszane uczucia - z jednej strony pomysł super (wielkie BRAVA dla BigN za owagę i innowacyjność), ale czy się przyjmie > przecież prubowano takich tricków z VirtualBoyem i niestety nie wyszło. Trzeba się liczyć z faktem, ze tego typu kontroler może coponiektórych wręcz odstraszyć.
2BII!2B
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

Mam nowe (choć chyba to tylko plotka) informacje - http://www.gamesindustry.biz/content_page.php?aid=9485
Jest tam troche informacji w co ta konsola bedzie wyposażona :)
Pozdro all
Obrazek
ODPOWIEDZ