Gry na ps2

Jesteś maniakiem sprzętu komputerowego? A moze jesteś fanem jakiejś konsoli. Tak czy inaczej ten dział jest dla Ciebie.
kentaa
Junior
Junior
Posty: 17
Rejestracja: 14 marca 2005, 22:14

Gry na ps2

Post autor: kentaa »

Sciagalem gry na ps2 i wypalalem je w programie dvd decrypter i nei dzialaja inne te ktore byly przegrywane od kolesia chodza?? o co moze chodzic?? jakim programem moge wypalac i w jaki sposob :(
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Przeciez pisalismy calkiem niedawno w tym temacie. Wyprobuj ew. mojego sposobu - Alcohol 120% + profil 'PlayStation 2'. Pamietaj, zeby nie oszczedzac na nosnikach i zakupic jakies porzadne [zalecane TDK badz Verbatim].
kentaa
Junior
Junior
Posty: 17
Rejestracja: 14 marca 2005, 22:14

Post autor: kentaa »

dobrze ale jak to sie robi w alcoholu?? kreator nagrywania wskazuje plik z obrazem i gdzie sie ustawia że ma to być gra na ps2?? pomocy
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Mysle, ze dla rozjasnienia, problem nalezy jakos zobrazowac:

Obrazek

1. Predkosc zapisu. Tutaj kierujemy sie jedna, wazna zasada. Nagrywac z jak najwolniejszym ustawieniem. 8X to raczej maksimum, jesli chcemy byc spokojni o nasze dane. Najlepiej nagrywac z predkoscia 2X - 4X - dla bezpieczenstwa danych, nosnika i lasera PS2, ktory to bedzie nasza plyte dzielnie odczytywal.

2. Tak jak widac. Profil PlayStation 2, ktory odpowiednio instruuje program, co by wypalana gra okazala sie w pelni dzialajaca na konsoli. Zaznaczam iz opcja wyboru profilu nie pojawi sie, kiedy sesja obejmuje nagrywanie DVD + / - R. Wtedy, sila rzeczy, pomijamy punkt drugi i przechodzimy do trzeciego.

3. Nic prostszego. Wlozyc czysta plyte do napedu RW, nacisnac start i zrobic sobie kawe, ktora umili obserwacje procesu nagrywania.

Przypominam o tym, aby nie oszczedzac na nosnikach, gdyz w przypadku nagrywania gier na PS2 sa one polowa sukcesu.
kentaa
Junior
Junior
Posty: 17
Rejestracja: 14 marca 2005, 22:14

Post autor: kentaa »

ale ja nie mam w alkoholu tam gdzie tryb zapisu wogle takiej opcji raw dao tylko mam dvd dao i podspodem nie mam tych bialch kwadracikow tylko nieakrtywny zapis RMPS ?? mam trialowa wersje przez to moze wystepowac ten problem??
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Moze posiadasz jakas stara wersje programu? Pobierz najnowszy Trial ze strony domowej.
kentaa
Junior
Junior
Posty: 17
Rejestracja: 14 marca 2005, 22:14

Post autor: kentaa »

a mam pytanie sciagnalem gran turismo 4 i sa to trzy pliki ktore lacznie zajmuja ponad 5 gb jeden plik ma 4 gb i jest to plik mdf drugi ma 1 gb plik MD0 i trzeci ma 9 kb i jest to plik mds !!! jak to nagrac na plytke i ktore pliki?? i mam ptanie jesli sa to pliki z alcoholu to czy mozna przerobic to na zwykle ISO
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Nawet nie probuj nagrywac GT4, bo w zaden sposob nie uruchomisz pirackiej kopii tej gry na swojej konsoli - Polyphony zadbalo o solidne zabezpieczenia, ktore jak sie okazuje, jest dla crackerow ciezkim orzechem do zgryzienia.

W zasadzie kazdy typ obrazu mozna przekonwertowac na inne rozszerzenie. Trzeba tylko byc w posiadaniu odpowiedniego softu i wiedzy. Proponuje poguglowac.
ODPOWIEDZ