Czy udało się komuś uruchomić Gran Turismo 3 ??

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
Carmamir
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 28 lutego 2005, 20:15

Czy udało się komuś uruchomić Gran Turismo 3 ??

Post autor: Carmamir »

Bardzo mi na tej gierce zależy (gram w GT2 na emu PSX) a niestety mi wywali plansze pierwszą z nazwą firmy czy czegoś a potem czekam z 2-3min i nic :(
Udało się komuś to uruchomić ??
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Jeżeli o GT3 nie wspomniano w tym temacie
http://www.psemu.pl/forum/viewtopic.php?t=928
oznacza to nic więcej jak tylko że tytuł jest w chwili obecnej nieobsługiwany.
2BII!2B
--==ReY_MM==--
Senior
Senior
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2005, 19:09

Post autor: --==ReY_MM==-- »

Carmamir Radze poczekać na PCSX 0.8 ponieważ zwiększy sie kompatybilność gier i oczywiście na co najbardziej licze FPS-sy :wink: A jak byś nie wiedzieł co to kompatybilność ( nie znam cie a ludzie są różni ... więc nie uważam że jestes debilem lub coś takiego i tylko informuje na wszelki wypadek :wink: ) jeśli sie zwiększy kompatybilność to możliwe że odpalisz swoje wymarzone GT 3 8)
Carmamir
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 28 lutego 2005, 20:15

Post autor: Carmamir »

Nic mi nie pozostaje a poczekać na 0.8, mam nadzieje że niedługo wyjdzie i GT3 będzie na liście (GTA SA nie ma co marzyć :)). Nie martw się wiem co to kompatyb. ;)
--==ReY_MM==--
Senior
Senior
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2005, 19:09

Post autor: --==ReY_MM==-- »

Masz jeszcze jedną opcje ...... nazbierać te 450 zł na PS2 i kupić co zdecydowanie odradzam .... wtedy będzie ci chodziło GT3 , GTA SA i wszystkie inne cyc malinki tej konsoli ..... BTW: Moge ci sprzedać 2 pady i troche gier na PS2 :lol: :lol: :wink:
ODPOWIEDZ