config Budokai 2,3

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
turkot
User
User
Posty: 53
Rejestracja: 16 stycznia 2005, 22:57

Post autor: turkot »

O Kur...! 60_70 fps ?? stary na takim kmpie ? komu ty chcesz takie kity wcisnąć ?? :lol:
c2d e4500 ---- 2gb ddr2 800 ---- Asus GF8600GTs
Awatar użytkownika
Black-Angel
Junior
Junior
Posty: 6
Rejestracja: 19 kwietnia 2004, 16:08

Post autor: Black-Angel »

turkot pisze:O Kur...! 60_70 fps ?? stary na takim kmpie ? komu ty chcesz takie kity wcisnąć ?? :lol:
Emm... Mówie serio... Ja się dziwię, że macie takie małe fps...
Nie potrzebujesz powodu, żeby pomagać innym.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Zarzuć jakimś screenem, bo to co piszesz najzwyczajniej mija się z prawdą. BTW; 60 FPS przy włączonym limicie klatek to maksimum w przypadku gier w systemie NTSC, którego nie osiągnie obecnie ŻADEN domowy PeCet.
turkot
User
User
Posty: 53
Rejestracja: 16 stycznia 2005, 22:57

Post autor: turkot »

Oooo! zarzuc sreenem, bo jeżeli to prawda... :lol: napisz jakich pluginów używasz ustawień, jakiego masz kompa,.................. i czy przypadkiem to nie jest najnowsza wejsa pcsx :lol: :lol: :lol:



Bożeeeeee ! W co ja wierze ? :lol:
c2d e4500 ---- 2gb ddr2 800 ---- Asus GF8600GTs
--==ReY_MM==--
Senior
Senior
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2005, 19:09

Post autor: --==ReY_MM==-- »

Ojjjj Black-Angel jeśli to prawda co mówisz to jestem pod wrażeniem :roll: Ale 60 fps to jeden wielki LOL :!: przesadziłeś troche i prosze nie wmawiaj nam że tak ci chodzi bo to poprasyu niemożliwe
.... ale jest jeszcze jedna opcja // 60 fps masz ale w menu i podczas ładowania gry :lol: ....BTW : co znaczy tut :?: :wink: Aha turkot nie jestem święty ale czy znasz drógie przykazanie :D
Awatar użytkownika
Black-Angel
Junior
Junior
Posty: 6
Rejestracja: 19 kwietnia 2004, 16:08

Post autor: Black-Angel »

--==ReY_MM==-- pisze:Ojjjj Black-Angel jeśli to prawda co mówisz to jestem pod wrażeniem :roll: Ale 60 fps to jeden wielki LOL :!: przesadziłeś troche i prosze nie wmawiaj nam że tak ci chodzi bo to poprasyu niemożliwe
.... ale jest jeszcze jedna opcja // 60 fps masz ale w menu i podczas ładowania gry :lol: ....BTW : co znaczy tut :?: :wink: Aha turkot nie jestem święty ale czy znasz drógie przykazanie :D
A po co miałbym robić Was w [ekhem... konia?]. Tut to skrót od tutorial :D. Spoko niedługo zarzucę screenem, ale co Wam po screenie? :D

[Edycja postu] Potem pomyślałem i już wiem po co ten screen :). Będzie tam liczba klatek na sekundę. No spoko niedługo pokażę.
Nie potrzebujesz powodu, żeby pomagać innym.
turkot
User
User
Posty: 53
Rejestracja: 16 stycznia 2005, 22:57

Post autor: turkot »

:lol: :lol: szkoda, że pózniej :lol: :lol: też moge znaleść jakieś screeny na których bedzie duża ilość fps :lol: jeżeli możesz to zrób screena podczas walki w Budokai 2,(teścik z mojej strony)walka ma być pomiędzy gohanem a tronkiem :)
c2d e4500 ---- 2gb ddr2 800 ---- Asus GF8600GTs
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Spoko niedługo zarzucę screenem, ale co Wam po screenie?
Zgodze się :!: Po co Wam screen - kazdy screen można przecież sfabrykować :D Kto chce 100klatkowy screen z VF4:EVO albo BurnOut2 :?:
A po co miałbym robić Was w [ekhem... konia?].
Szczerze powiedziawszy nie wiem czemu ludzie czasami sieją zamęt. Musze zresztą rozczrować coponiktórych bo to nie pierwszy tego typu przypadek na tym forum.

BTW; Pamiętacie gościa który pokazywał screeny z Tekkena 4 pod ePSXe-m :?:

edit; nie zrozumnmcie mnie źle - nie twierdzę że nie idzie wycisnąc 60-70 fpsów. Oczywiście że to jest możliwe, tylko jeszcze nie w chwili obecnej i z pewnością nie na takim >> Pentium 4 2,6 GHz; 512 MB RAM; Radeon 9200 PRO 128 MB << sprzęcie.
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Pamiętacie, ubaw miałem wtedy niesamowity, szkoda, że screen wyparował razem z jego twórcą :].
BTW; w_m, takie sytuacje maję również swoje plusy. Popatrz, jaki się ruch na forum zrobił, a to tylko dzięki temu, że u kogoś się cudownie FPSy namnożyły :]. Niebywałe, niebywałe...
--==ReY_MM==--
Senior
Senior
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2005, 19:09

Post autor: --==ReY_MM==-- »

Ja to widzę tak że poprostu Black-Angel chciał na forum zwrócić na siebie uwage co mu sie akurat udało ... lub też chciał żebyśmy mu zazdrościli czegoś czego poprostu nie ma ....... Dla osób zainteresowanych emulacją Segi Dreamcast oświadczam że t ten weekend ma wyjść nowa wersja emulatora na DC ... Chankast 0.3 !! ( będzie więcej odpalał tytułów i oczywiście FPS - sy pójdą znacznie w góre :wink:
ODPOWIEDZ