Pomocy

Dyskusje na temat emulatorów systemu Sony Playstation 2 innych niż PCSX2, czyli.: Neutrino, PS2Emu, itd.
Tandrax
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 11 stycznia 2005, 17:37

Pomocy

Post autor: Tandrax »

Kupiłem sobie orginał GTA SA na Ps2, bo nie mogłem doczekać się wersji na kompa. Teraz nie moge uruchomić gry. Może mi ktoś pomóc? Prosze o jakiś dobry emulator i jakąś instrukcje jak to uruchomić. Błagam, pomóżcie!!!
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Bardzo tego nie lubię, ale sam się prosisz. Nie to żebym najeżdżał na Ciebie z samego początku, ale regulamin czytałeś :?: >
http://www.psemu.pl/forum/viewtopic.php?t=14
< szczególnie polecam punkt 5b.

Poza tym powiedz mi proszę po co tworzyć aż dwóch użytkowników :?:

a na koniec polecam zajrzeć do tematu "Pre-kompatybilność PCSX2">
http://www.psemu.pl/forum/viewtopic.php?t=928
< gdzie znajdziesz między innymi następującą informacje
GTA: San Andreas - czarny ekran + komunikat "This is not a PS2 game!"
co jest równoznaczne z tym, że gry nie odpalisz w chwili obecnej na PieCu.

Zresztą pkt 4 REGULAMINU nie bez powodu zobowiązuje do przeglądania forum > dzięki temu wiedziałbyś np. że w chwili obecnej grywalne jest może 6 tytułów, a cała reszta wiesza się po wyświetlaniu paru ekranów, nie wspominając o GTA:SA, które nie jest rozpoznawane przez program jako gra PS2.

To by było na tyle.
2BII!2B
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

To ja skorzystam z tytułu tematu żeby nie tworzyć następnego.
Ile fps-ów wyciągacie w samym menu (tzn. w biosie, czy jakoś tak, tam gdzie sie wybiera język platformy ps2, nie emulatora) ? Ja wyciągam 13 - 15 fps. (podawajcie odrazu jaki macie sprzęt). Chyba że tam akurat każdy ma tyle samo fps..... najwyżej mnie "oświecicie" ;)
I druga rzecz- niewiem czemu ale plugin P.E.Op.S. CDVD v1.2 nie chce mi działać tzn. ustawiam go, biore test, pisze że powinien działać normalnie, chce cos włączyć (biore Run) i Error plugin. Co jest tego przyczyną?
ODPOWIEDZ