Legend Of Dragoon

Ogólne dyskusje na temat gier.
Awatar użytkownika
emcefreak
Senior
Senior
Posty: 105
Rejestracja: 22 grudnia 2004, 21:25
Kontakt:

Post autor: emcefreak »

No już gram w DRAGOON-a. Całkiem fajna :D Grafika coś jak w FINALU VIII, systemu walki tylko nie rozumiem troche. Może mi ktoś powie o co chodzi z tym "X" po prawej i do czego słuzy bo chyba nie do BOOSTA jak w FINALU hehehe..a może? :D

aaa już wiem :D fajny system walki :-) jak na razie gra mi sie podoba :D

Edycja by Mortus - Używaj opcji edytuj :P
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Na PS2..., GCN, XBX i GBA.
Mam wersję PS2, ale według OGM >
http://www.consoleo.internauci.pl/ogm/rec-LOTRtta.html
> jest też wersja na PC. Zresztą artykuł wygląda jakby był pisany przez typowego PieCownika :)
BTW. w_m - jRPG?
Liniowa fabuła (niestety mało rozbudowana, ale czego się spodziewć po LotR i tak dobrze, że gra po raz kolejny nie bazuje na wydarzeniach z filmu), obcięte statystyki, walka turowa... jak to inaczej nazwać :?: Gdybym miał tą grę do czegoś porównać to na myśl przychodzi mi XenoSaga, bardzo ... bardzo okrojona XS, ale jednak.
gra mnie niczym nie zachwyciła, ale szarpało się całkiem przyjemnie
A grafika [tak wiem, nie jest najważniejsza, ale jakie to piękne], projekty poszczególnych poziomów, postaci i wrogów... pod względem graficznym gra naprawdę wymiata... muzyczka też łatwo wpada w ucho. System walki wyjęty wpost z FFX (poprostu niam). Tryb zła :) itd.

Dobra, może przesazam, bo gierka nie jest jekimś nadzwyczajnym jRPG, które potrafi Cię wchłonąć na miesiąc... lecz uproszczonym [jRPG], tudzież przyjemnym i zachwycającym uniwersum uzupełniającym trylogię LotR. Mnie osobiście bardzo przypadła do gustu, dlatego też poleciłem.
2BII!2B
gity
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 15 grudnia 2004, 11:27

Post autor: gity »

przeszedłem tą gierke jedna z najlepszych w którą grałem
ODPOWIEDZ