Final Fantasy: AC

Film, książka, prasa... i takie tam.
Awatar użytkownika
Red XIII
User
User
Posty: 85
Rejestracja: 15 sierpnia 2004, 08:58

Final Fantasy: AC

Post autor: Red XIII »

Mam nadzieję że nie ma jeszcze takiego tematu i nie zostanie on usuniety z forum.

Na początek dodam jeszcze że stało się i we wrześniu 2004 do polskich kin wchodzi film Final Fantasy 7 : Advent children!!!! (już się nie mogę dozekać )

Jak myślicie ....... będzie spektakularny sukces czy totalna klapa???
Tylko czarne glany są naprawdę funny, bo mroczna załoga nosi je na nogach. :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

A czemuż to miałby być usunięty :?: Zastanawiam się skąd wzieła się ta opinia, że usuwam(y) większość tematów - przecież pod nóż lecą jedynie tematy/wpisy zwązane z nielegalnym oprogramowaniem, reszta jak najbardziej pozostaje.

Wracając jednak do tematu
we wrześniu 2004 do polskich kin wchodzi film Final Fantasy 7 : Advent children!
Chciałbym aby tak było, ale premiera filmu oscyluje na przełom jesieni/zimy 2004 (może przeciągnąć się do gwiazdki). Co więcej film najpierw ukaże się w kraju kwitnącej wiśni, a na rynek US trafi kilka miesięcy później. Wszystkie te daty dotyczą jednak wydania/wersji DVD i UMD bo o wejściu filmu krążą jedynie plotki i nie potwierdzone spekulacje. Co prawda Yoichi Wada napomknął cosik na ten temat, ale równie dobrze wspomniana przez niego "możliwość pojawienia się AC w kinach" dotyczyła jedynie prelekcji filmu na festiwalu w Wenecji...
2BII!2B
KaCzA
Senior
Senior
Posty: 133
Rejestracja: 26 marca 2004, 20:59

Post autor: KaCzA »

wedlug mnie nie bedzie klapy bo sam na to pojde bo widzilem final fantasy film i byl wyjeb..... w kosmos . i zeby to bylo mozna kupic lub wypozyczyc na kasecie lub dvd :twisted:
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Jak wejdzie do kin to będzie finansowa klapa, podobnie jak było z poprzednią częścią - właśnie dlatego nie planuje się wypuścić AC na duży ekran. Na płytach DVD SquareEnix zgarnie największą kasę, Sony zaś pociągnie kasę z płyt UMD (mądre posunięcie - wkońcu SE spłaci długi jakie zaciągneło przy FF:tSW). Dla kinomanów zaś największa frajdą byłoby wpuszczenie AC nie na duży ekran lecz na wielki ekran - wyobraźcie to sobie FF:AC w iMAXie, co jest jak najbardziej możliwe biorąc pod uwagę technike w jakiej powstaje film. Co więcej IMHO FF:AC + iMAX = masa kasy 8)
2BII!2B
Awatar użytkownika
Red XIII
User
User
Posty: 85
Rejestracja: 15 sierpnia 2004, 08:58

Post autor: Red XIII »

Dla kinomanów zaś największa frajdą byłoby wpuszczenie AC nie na duży ekran lecz na wielki ekran - wyobraźcie to sobie FF:AC w iMAXie, co jest jak najbardziej możliwe biorąc pod uwagę technike w jakiej powstaje film.
marzenie.......... tifa na ekranie wielkości boiska do piłi nożnej :mrgreen:
Tylko czarne glany są naprawdę funny, bo mroczna załoga nosi je na nogach. :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Szczególnie, że od czasu FF7 dziołcha wydoroślała i nabrała kształtów - to widać na 1 rzut oka
Obrazek
BTW; jako że dyskusja jak wygląda i dotyczy czego dotyczy, zmieniam temat na "FF:AC" i przenosze do działu "Kultura". Mam nadzieję że nie masz mi za złe :roll:
2BII!2B
Awatar użytkownika
Red XIII
User
User
Posty: 85
Rejestracja: 15 sierpnia 2004, 08:58

Post autor: Red XIII »

BTW; jako że dyskusja jak wygląda i dotyczy czego dotyczy, zmieniam temat na "FF:AC" i przenosze do działu "Kultura". Mam nadzieję że nie masz mi za złe
Oczywiście że nie mam ale trochę się zdziwiłem.
Tifa wygląda zajedwabiście :mrgreen:
Tylko czarne glany są naprawdę funny, bo mroczna załoga nosi je na nogach. :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Awatar użytkownika
kr3c1k
User
User
Posty: 59
Rejestracja: 28 lutego 2004, 21:19

Post autor: kr3c1k »

To jest Tifa ??? Ojej....... :)))))))))

Ehh...ostatnio niestety narobilem sobie mase zaleglosci jesli chodzi o FF:( Nawet nie wiedzialem ze filmik wychodzi...
A sa jakies oficjalne wiadomosci ?? Tzn . czy wejdze w ogole kin ??
:)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Tifa wygląda zajedwabiście
Dobrze powiedziane :D
czy wejdze w ogole kin ??
Zobacz 2 wpis w tym temacie
2BII!2B
Awatar użytkownika
Red XIII
User
User
Posty: 85
Rejestracja: 15 sierpnia 2004, 08:58

Post autor: Red XIII »

Ja i tak będe oglądał FF7:AC w kinie........ domowym :D jeśli nie będzie w normalnym to niezależnie od ceny jestem pierwszy w kolejce żeby kupić na DVD ale marzeniem by było w IMAX. :mrgreen:
Tylko czarne glany są naprawdę funny, bo mroczna załoga nosi je na nogach. :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
ODPOWIEDZ