Strona przechowuje informacje w plikach cookies, zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz dokonać zmian zasad korzystania z ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki i/lub UKRYĆ ten komunikat.
PSEmu: PlayStation Emulation
Serwis PlayStation PlayStation 2 Forum IRChat

Strona Główna » Off Topic » Kultura
>> Film Diablo Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
emcefreak
Senior
Senior

PostWysłany: 2009 06 05 12:38    Temat postu:  Film Diablo    

Dawno mnie tu nie było, więc wypadałoby cos napisać Wink

Ostatnio z znajomym, który podobnie jak ja jest fanem tego genialnego hack'n'slasha (obu części) dyskutowaliśmy na temat ewentualnej ekranizacji Diablo - jak chcielibyśmy by wyglądała: jacy aktorzy, jakie wątki, reżyser itd.

Moim zdaniem powinien być to horror bazujący w całości na pierwszej części gry. Na poczatku mile widziałbym jakies flashbacki typu Tristram przed uwolnieniem Pana Terroru, porwanie syna Leorica (jako nowego "nosiciela" Diablo) przez opętanego Lazarusa , czarne chmury i inne anomalia nad katedrą, tajemnicze odgłosy, wyprawa Lazarusa i mieszkanców (wsrod nich Lachdanan z małym oddziałem na polecenie Leorica) by zbadac przyczyny anomalii (zwabienie w pułapkę przez Lazarusa) itd...Pózniej akcja własciwa - przybycie warriora do tristram, spotkanie rogue w tawernie Ogdena (czy gdzies tam), maga w katedrze i...(tutaj myślimy ze znajomym dalej Smile )

Ze znanych itemów w filmie powinny pojawic sie: Tasak Butchera, Valor, Veil Of Steel, Windforce, Harlequin's Crest, Griswold Edge i zestaw Naja (Puzzler + Light Plate) - np. zdobyty po spektakularnej walce magicznej maga ze Zharem i Staff Of Lazarus (po co - wiadomo)

Hmm...jak to nazwać..."questy w fabule filmu": Anvil Of Fury, Butcher, Valor, Zhar i jego sekret (niech zrobia jakis mix typu sekretem bedzie wejscie do chamber of bone w ktorym to wesoła druzyna znajdzie "Najki") Golden Elixir

Z potworów oczywiscie: Butcher, Skeleton King (nagiąłbym fabułe i zrobił z niego "strażnika" Komnaty Kości), Snotspill (niech złośliwiec strzeze skrzynki z Harlequin's Crestem) Zhar The Mad, Lazarus, Diablo, Lachdanan i Warlord Of Blood.

Czekam na wasze propozycje, na rozwiniecie tego tematu. Mam nadzieje że film powstanie i bedzie konkretny i że nie zabierze sie za niego Uwe, bo go zabiję gołymi rękoma Very HappyVery HappyVery Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 
rykon
Junior
Junior

PostWysłany: 2016 10 20 14:03    Temat postu:    

Raczej taki film nie powstanie według mnie... póki co jest cisza, chyba ze ktoś w koncu wpadnie na ten genialny pomysł.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 
Dertinn
Nowicjusz

PostWysłany: 2017 09 19 13:34    Temat postu:    

Kiedyś powstanie jak dla mnie, dlatego że na pewno baardzo dużo ludzi poszłoby do kina, a producenci zarobiliby bardzo dużo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 
Kadrigan
Nowicjusz

PostWysłany: 2017 11 08 14:06    Temat postu:    

A ja bardzo bym chciał aby taki film powstał, uwielbiam diablo i jakby wzięła się za to dobra firma to na pewno byłby ok Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora 
Strona 1 z 1 [4 Posts]  
Strona Główna » Off Topic » Kultura
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Obecny czas to 2017 11 20 19:18
Wszystkie czasy w strefie UTC + 4 (DST)