WWE Smackdown vs Raw 2006

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
tobik170
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 01 czerwca 2014, 22:59

WWE Smackdown vs Raw 2006

Post autor: tobik170 »

Witam! Nie mogę odpalić gry WWE Smackdown vs Raw 2006 na emulatorze PCSX2 1.0.0 (r5350). Po wybraniu obrazu gry i uruchomieniu jej pokazuje mi się tylko jakieś menu, gdzie do wyboru mam dwie karty pamięci oraz płytę jednak wybranie jej cofa mnie do tego menu ponownie. Gra działa na emulatorze gdyż wiele filmików z niej jest na youtube. Proszę o pomoc :)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

To co uruchomiłeś to BIOS konsoli, opisz dokładnie krok po kroku, jak odpalasz grę, bo coś robisz nie do końca jak należy. Ewentualnie - druga opcja - masz źle zrzucony obraz gry.
2BII!2B
tobik170
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 01 czerwca 2014, 22:59

Post autor: tobik170 »

Inne gry odpalam w ten sam sposób i działają normalnie. Wybieram z menu głównego pcsx2 "CDVD" i "Wybierz iso". Wybieram obraz gry. I standardowo z menu "System" i "Uruchom CDVD" i gra się uruchamia, znaczy tylko BIOS w wypadku tej gry.. Smackdown! HCTP, WWE SvR 2011 czy Def Jam Fight for NY chodzą normalnie a z tą grą mam problem...
tobik170
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 01 czerwca 2014, 22:59

Post autor: tobik170 »

I co? Już dalszej pomocy nie otrzymam? :(
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Ja bym obstawiał -jak napisałem wyżej- ubitą kopię gry, co za tym idzie, mogę jedynie polecić wyczyszczenie oryginalnej płyty i ponowne zrzucenie jej zawartości na dysk twardy, najlepiej DVDDecrypterem, ew. ImgBurn.

Z kolei, w przypadku braku oryginalnego nośnika, nic nie polecam poza zaopatrzeniem się w takowy.
2BII!2B
ODPOWIEDZ