ePSXe 1.8.0

Nowinki ze świata związane z emulacją systemu Sony PlayStation
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

ePSXe 1.8.0

Post autor: winter_mute »

Zgodnie z wcześniejszą obietnicą i jak przypuszczam, za sprawą ciepłego przyjęcia portu dla systemu Android, autorzy upublicznili kolejną odsłonę swojego, a zarazem (moim skromnym zdaniem) najlepszego emulatora pierwszego PlayStation dla systemu Windows - Panie i Panowie, chłopcy i dziewczęta, z ogromną przyjemnością przedstawiam Wam...
Obrazek
nowe ePSXe, oznaczone numerem 1.8.0, z następującą listą, najistotniejszych zmian:
  • poprawiona obsługa napędu CD-ROM, zwiększająca kompatybilność względem ponad 150 tytułów.
  • ulepszona opcja zmiany kart pamięci w dowolnym momencie pracy programu
  • usprawniona emulacja myszy, multitapa i DualShocka
  • naprawiona opcja zmiany dysku, z którą niejedna osoba miała problem w wersji 1.7.0
  • wprowadzone wsparcie dla plików SBI zawierających dane subkanałowe
  • dodana obsługa plików PBP, w tym obrazów skompresowanych i wielkopłytowych
  • wbudowane wsparcie dla kodów GameShark
  • usprawnione działanie wtyczki dźwiękowej oraz opcji szybkiego zapisu
Przedłużać przy takiej okazji wręcz nie wypada - zapraszam więc do Downloadu oraz na stronę domową emulatora.
2BII!2B
Awatar użytkownika
Yohokaru
Senior
Senior
Posty: 192
Rejestracja: 15 lutego 2011, 14:51

Post autor: Yohokaru »

A to dopiero miła niespodzianka. Emulator sprawuje się jak zawsze dobrze, a obsługa plików PBP tylko mi pomoże, ponieważ teraz będę mógł sprawdzić grę po konwersji przed wrzuceniem jej do mojego PSP :D

EDIT: Posprawdzałem trochę tytułów, które wygrzebałem z czeluści dysku i byłem zaskoczony gdy emulator stawał na screenie Ubisoftu w pierwszym Raymanie (PAL). Na ePSXe 1.70 PL z tymi samymi ustawieniami działa wszystko dobrze, więc okazuje się, że kwestia problemu z Raymanem leży u emulatora. Ciekawe :)
ODPOWIEDZ