PSEmu.pl 10-th b-day

Inne ciekawe informacje, o których warto poinformować.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

PSEmu.pl 10-th b-day

Post autor: winter_mute »

Witam Was bardzo serdecznie w jakże piękne, słoneczne, letnie południe. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że sprzyjająca aura nie jest jedyną przyczyną uśmiechu goszczącego na mej twarzy od rana. Niezaprzeczalnie najbardziej istotnym powodem zaistniałej sytuacji jest fakt, że mogę napisać do Was słów kilka właśnie w dniu dzisiejszym, dniu bardzo wyjątkowym, dla mnie i dla serwisu PSEmu.pl, który to właśnie dziś obchodzi dziesiątą rocznicę działalności. Tradycyjnie dla tej okazji, chciałbym podziękować wszystkim, którzy przewinęli się przez łamy niniejszej strony przez ostatnią dekadę, zarówno tym którzy w tym okresie aktywnie wspierali naszą działalność, jak i tym, którzy nierzadko przyprawiali nas o ból głowy. Dzięki Wam wszystkim zyskaliśmy doświadczenie i siłę by przetrwać ostatnie 10 lat. Za to, ode mnie, dla Was wszystkich, gorące dziękuję.
Obrazek
Tyle w temacie życzeń, jeśli zaś chodzi o pozostałe kwestie związane z opisywanym jubileuszem to... Po pierwsze primo, na prezent w postaci nowej odsłony serwisu będziecie musieli jeszcze trochę poczekać (wypadło mi trochę spraw ostatnio - w tym dysk z kręgosłupa - i się nie wyrobiłem), niemniej obiecuję że czekać będzie warto. Po drugie primo, impreza urodzinowa, ze względu na brak zainteresowania ze strony ekipy zarządzającej (co jestem w stanie zrozumieć, lecz nad czym mocno ubolewam) po raz kolejny zostaje odwołana. Wreszcie po trzecie primo ultimo, w miejsce wspomnianej balangi, wszelkie osoby, mające czas, środki i chęci, w ramach uczczenia 10-lecia serwisu, złapania oddechu z dala od miejskiego gwaru oraz spędzenie przyjemnego weekendu w równie przyjemnym otoczeniu i towarzystwie, serdecznie zapraszam na weekendowy meeting w dzikim Beskidzie Żywieckim. Termin: 3-5 sierpnia; miejscówka: standardowa - dzicz 20km od Żywca, niczym gra z PSXa, której brak luksusów pozycji na konsole siódmej generacji, ale posiada swój niepowtarzalny klimat; wymagania: wygodne buty, plecak i śpiwór, trochę srebrników na przejazd, zakwaterowanie (10zł/dobę) i prowiant, dowód osobisty, bądź dorosły opiekun w przypadku osób, które nie ukończyły 18 roku życia. Więcej grzechów nie pamiętam, więc (i) by nie przedłużać, szczegółowych informacji udzielam zainteresowanym w formie komentarzy o niusa i PW.
2BII!2B
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

I'm back - zgodnie z moimi przypuszczeniami, zainteresowanie wypadem wśród odwiedzających stronę, jak widać na załączonym obrazku zerowe... ale... górska ekipa jak zwykle dopisała, podobnie jak humor pogoda i wydarzenie samo w sobie. Cóż tu dużo mówić - działo się to, co w kilkunastoosobowej grupie zazwyczaj się dzieje na chacie w weekend, uczestniczyłem w chrzcie bojowym kolejnego, świeżo upieczonego wojownika, przyswoiłem kilka żartów których z uwagi na regulamin przytaczał nie będę, spaliłem styki, zrzuciłem balast i generalnie dobrze jest.

Kto choć raz był na mitingu wie doskonale o czym mowa powyżej, kto nie był może kiedyś się dowie :)

I to zamyka temat urodzin PSEmu.pl ... czas brać się za dłubanie niusa.

edit: niestety, nie udało mi się uruchomić mózgu po resecie - nius będzie jutro, sorry.
2BII!2B
ODPOWIEDZ