Tenchu : Wrath of Heaven problem

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
Najsik
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 03 sierpnia 2012, 10:43

Tenchu : Wrath of Heaven problem

Post autor: Najsik »

Witam was bardzo serdecznie. :)
Problem polega na tym, że Tenchu to gra, którą uwielbiam i chciałem pograć na emulatorze,d o póki swojego ps'a 2 nie naprawię.

Problem polega na tym, że normalnie odpalam emu z grą w rozszerzeniu .ISO
I jest "Intro" ps2 i jest takie lekko spowolnione, a na samym końcu jak już zanika to nagle przyśpiesza do normalnej szybkośći
Potem znaczek play station dwa, idzie tak baaardzo powoli a potem gdy on tak zawsze staje to widze jakieś piksele a nie ten obrazek....

Odpalam gre, all okej 60fps potem intro : Activision itp. .. I tutaj pies pogrzebany 15fps...
Dobra ciul, przechodzę do menu 60Fps ok. Przy wyborze nindży do grania znów 15fps i w trakcie gry 60fps ..
Nawet przy włączonej innej grze dalej 15fps. Sądze, że plugin graficzny sie dławi.


Mój sprzęt :
CPU : DualCore Intel Pentium D 2,68GHz (Jak coś 2 rdzenie)
RAM : 1x 1gb 1x 512mb DDR2
GPU : NVIDIA GeForce 210 (1024 MB) no niby karta średnia jak na te czasy, ale do emulacji wystarczała by...

Ustawienia Mojego emulatora wyglądają w ten sposób :

http://iv.pl/images/28256154737912131094.png
Wersja SVN 0.9.7

I problem tutaj tkwi albo przez Mój emulator albo komputer.. Pomożecie?
A i prosilbym, że jeżeli przez emu. Dajcie link do Dobrego pluginu grafiki. :)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Spróbuj najnowszą wersję SVN
http://buildbot.orphis.net/pcsx2/
nowy gsdx ma przerobioną obsługę buforów i ponoć pod dx9 pracuje dużo szybciej niż wersje wydane z emulatorem w odsłonach 0.9.7 i 0.9.8.

Po drugie speedhacki możliwie w górę (jak najwięcej włączonych) bo obawiam się ze z takim sprzętem i pod XPkiem rewelacji nie będzie.
I problem tutaj tkwi albo przez Mój emulator albo komputer.
Komputer - XP i DX9 = 30% mniejsza wydajność, kolejne 20-40% tracisz na procesorze, który niby dwa jaja ma, ale wydajnościowo stoi mocno w tyle za Core2Duo, o i5/i7 nawet nie wspominając. Ciut lepsza grafika (np, 550, albo jeszcze lepiej 560) też by się przydała... niestety, pewnych rzeczy sie nie przeskoczy.
A i prosilbym, że jeżeli przez emu. Dajcie link do Dobrego pluginu grafiki.
Od PCSX2 0.9.7 nie zaleca się korzystania z innych wtyczek graficznych, niż tych dołączonych do emulatora.
2BII!2B
ODPOWIEDZ