Optymalna konfiguracja pluginów pod Dragoon Ball Z TB

Problemy z emulatorem PCSX2 i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

Wydaje mi się, że GSdx 0.1.4, ale szczerze to już nie pamiętam, więc albo przeszukaj nasze forum (temat DB był poruszany wielokrotnie) albo przetestuj kilka wersji pluginu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Junior1990
Junior
Junior
Posty: 16
Rejestracja: 23 listopada 2007, 17:32

Post autor: Junior1990 »

Nie no jest jeszcze gorzej niż z tymi nowszymi wtyczkami...fpsy spadają mi do 20...a nawet do 7....nie wiem może ja coś robię źle....Może mógłby ktoś mi to wytłumaczyć(skonfigurować) "łopatologicznie" krok po kroku jakich pluginów( pluginu graficznego przede wszystkim) mam użyć, co zaznaczyć, co włączyć...itd??? Bo osobiście tracę nadzieję na to że uda mi się samemu jakoś dojść do tego żeby poustawiać te klocki żeby gra normalnie chodziła...ale z drugiej strony nie chce mi się trochę wierzyć w to że ta gra nie odpali mi na moim sprzęcie bo widzę że na gorszych procesorach od mojego gra chodzi i to bardzo dobrze
Awatar użytkownika
Junior1990
Junior
Junior
Posty: 16
Rejestracja: 23 listopada 2007, 17:32

Post autor: Junior1990 »

Problem rozwiązany...jako że laptop posiada dwie karty graficzne jedną Intela zintegrowaną z procesorem a drugą Nvidia, to emulator włączał się automatycznie z obsługą karty graficznej zintegrowanej z procesorem co również automatycznie obciążało procka....wystarczyło włączyć pcsxa z obsługą Nvidi i sprawa załatwiona...gra i buczy na najlepszych obrotach :D :D jak widać za dużo uwagi skupiałem na samych wtyczkach i innych pierdołach :P za wszelką pomoc i cenne uwagi dziękuje. Zatem uważam temat za zamknięty :)
ODPOWIEDZ