NIE dla ACTA

Inne ciekawe informacje, o których warto poinformować.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

NIE dla ACTA

Post autor: winter_mute »

Nie jest tajemnicą, że PSEmu.pl promuje politykę zdrowej, a tym samym w pełni legalnej emulacji - jest to zasada, którą kierujemy się od samego początku istnienia serwisu, aż do dnia dzisiejszego i w przyszłości pewnie się to nie zmieni. Tępienie zachowań propagujących rozpowszechnianie nielegalnych treści (BIOSu, gier, itp.) drogą elektroniczną to nasz swoisty urok, który jakby nie spojrzeć należy uszanować, bez względu na to, czy się on komuś, mniej, lub bardziej podoba.
Obrazek

Osobiście uważam jednak, że żadne, jakkolwiek prawe przesłanki, nie usprawiedliwiają naruszenia podstawowych swobód obywatelskich, to jest wolności słowa i prawa do prywatności, które to naturalnie zapewniają nam konstytucja i ogólnie przyjęte prawa człowieka. W obronie tych wartości, w imieniu PSEmu.pl przyłączam się do ogólnopolskiego protestu przeciw ratyfikacji ACTA. Tym samym, apeluję do władz legislacyjnych o zachowanie zdrowego rozsądku i sprawne egzekwowanie istniejących przepisów, miast wprowadzanie nowych, naruszających naturalne prawa obywateli.

Powyższa wypowiedź stanowi moją prywatną opinię w poruszanym temacie. Zgodnie z nią, zapraszam do wyrażania własnych poglądów w komentarzach, bez względu na to, czy pokrywają się z moim stanowiskiem, czy też nie.
2BII!2B
Awatar użytkownika
Muzzy^F8
Senior
Senior
Posty: 227
Rejestracja: 20 czerwca 2003, 05:08

Post autor: Muzzy^F8 »

Wiem, że tu się ostatnio dzieje, ale przynajmniej coś. :D

A co do mojej opinii to:
Komentarz usunięty przez ACTA

Pozdrawiam. ;)
Obrazek
Obrazek
Fear my anger. Fear my power.
I'm Dark Angel undercover.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Ooo, kogo me oczy widzą :] a skoro już offtopujemy to... czy Ty nie miałeś czegoś wspólnego z cezikiem, czy moje podejrzenia to tylko przypadkowa zbieżność?
2BII!2B
Awatar użytkownika
Muzzy^F8
Senior
Senior
Posty: 227
Rejestracja: 20 czerwca 2003, 05:08

Post autor: Muzzy^F8 »

Nie wiem co to/kto to cezik.

A skomentowałem, jak skomentowałem, bo mnie szlag trafia.
Wczoraj byłem na Anti-Acta we Wro... jak widać nie poskutkowało.

3 lutego się szykuje manifestacja Anty-rządowa - też się wybieram. :twisted:
Obrazek
Obrazek
Fear my anger. Fear my power.
I'm Dark Angel undercover.
Awatar użytkownika
Yohokaru
Senior
Senior
Posty: 192
Rejestracja: 15 lutego 2011, 14:51

Na mily koniec...

Post autor: Yohokaru »

Tez bym poszedl do Bydzi, ale nikt z kumpli nie jedzie. Muzzy tylko nie zapomnij transparentow xD. Swoja droga jak tak dalej pojdzie to beda protesty na miare lat 80-tych, ale przeciez my sie nie liczymy bo Tusk "nie ugnie sie szantazom". No wrecz sama nasuwa sie piosenka SlipKnota-Surfacing xD
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Nie wiem co to/kto to cezik.
Niektórzy nazywają go muzycznym objawieniem, dla mnie facet, ot po prostu, ma świetne pomysły i umiejętności do ich realizacji i talent, o którym większość osób z popularnych programów TV może tylko pomażyć :]
http://www.youtube.com/watch?v=-vSotFqPhx4
doczekaj do napisów końcowych to załapiesz o co mi chodziło :] a co tam, polecam obejrzeć wszystkie produkcje jegomościa.

A wojej opinie na temat rządu przedstawiał dłużej nie będę, bo jedyne rozwiązanie problemu jest chyba ciut radykalne i podpada pod terroryzm, więc bez zbędnych słów sami chyba się domyślacie co najlepiej moim zdaniem zrobić z tymi wałkoniami na Wiejskiej.
2BII!2B
ODPOWIEDZ