Lollegro.pl

Miejsce, gdzie LOL nie schodzi z ust, a ROTFL jest czymś naturalnym. Intrygują Cię sprawy wywołujace niemiarowe drgania kiszek? Chcesz się pośmiać i podzielić śmiechem z innymi? Pisz.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Lollegro.pl

Post autor: BzyRes »

Kazdy surfujacy w sieci internauta wie, ze serwis aukcyjny Allegro jest nie tyle miejscem sprzedazy, kupna i wymiany, co kraina smiechu dla odwiedzajacych. Na aukcjach wystawia sie psie kupy, siki murzyna, dusze, schodzone kapcie i zestawy uzywanej bielizny dla 70-letniej divy. Jednak ostatnio moja uwage zwrocilo cos zupelnie innego. Tresc opisow dla poszczegolnych przedmiotow potrafi byc zaskakujaca i to w kazdym mozliwym aspekcie. A co powiecie na aukcje TEJ pani? Ja zrywalem boki. Na wszelki wypadek wkleje tu kilka opisow, poniewaz aukcje po niedlugim czasie wygasna. Wybrane wybiorczo:

1. PIEKNA SPÓDNICZKA DLA TWOJEJ DAMY POLECAM

PIEKNA SPÓDNICZKA DLA MALEJ DAMY .SPÓDNICZKA FIRMY WENICE-KIDS ROZMIAR110 . W kolorze niebieskim na gómie i wionzana tasemko .Spódniczka jest szyta bialo nicio posiada 2-falbanki wogule jest sliczna pasuje i na sportowo i elegancko .SPÓDNICZKA JEST NOWA Z METKAMI W RZECZYWISTOŚCI WYGLONDA ŁADNIEJ NIŻ NA ZDIECIU GORONCO POLECAM

2. SUPER HUŹDAWKA DLA MALUCHA

HUŹDAWKA DLA MALUCHA POLECAM SUPER HUŹDAWKA URZYWANA ALE MOZE KILKA RAZY STAN IDEALNY WYGLONDA JAK NOWA GORONCO POLECAM

3. BLUZECZKA DLA MAŁEJ BARBIE TWOJA CÓRKA BENDZIE WYGLONDAć-JAK MAŁA BARBIE

.bluzeczka nowa z metkami firmy barbie na 6 lat .W kolorze białym po bokach jest sciongana sznureczkami ,ma bardzo ladny dekolt wiozany tasemko 100 procen bawelna .Przód bluzeczki jest ozdobiony pieknym haftowanym serduszkiem w kolorze fioletowo-rózowym z dodatkiem błyszczoncych nici srodek serduszka jest ozdobiony różowymi cekinkami .BLUZECZKA W RZECZYWISTOŚCI JEST PRZEŚLICZNA-NA ZDIECIU WYGLONDA JAK ZA MGŁO

I tak dalej... Zainteresowanym polecam jeszcze obejrzec komentarze jakie owa pani wystawia.

Sposob redagowania opisow przez ta osobe mocno mnie zaintrygowal, totez postanowilem nawiazac kontakt. Oto mail, jaki wyslalem wczoraj do jolanta125:
Witam,

Wchodze na Pani aukcje, bo szukalem bluzeczki dla mojej malej Barbie. I co widze? Ano bluzeczke. Wiec zerkam na opis. I co widze? Natarcie kalectwa ortograficznego. Pani wybaczy, ale o potencjalnych kupujacych rowniez nalezy dbac.

Wersja oryginalna:

Piekna Bluzeczka Barbie dla malej ksierzniczki karzda dziewczynka chce wyglondać jak mała barbie u mnie znidziesz własnie takie ubranka bluzeczka jest rozowa ozdobiona rózowymi cekinkami delikatnym haftem z siateczko na przodzie bluzeczki so malutki serduszka posrebrzane z napisem love po bokach jest ściongana bluzeczka jest nowa z metkami roz 116 na zdieciu jest słabo widoczno w rzeczywistosci bluzeczka jest naprawde przesliczna GORONCO POLECAM

Wersja poprawiona:

Piekna Bluzeczka Barbie dla malej ksiezniczki kazda dziewczynka chce wygladać jak mała barbie u mnie znajdziesz własnie takie ubranka bluzeczka jest rozowa ozdobiona rózowymi cekinkami delikatnym haftem z siateczka na przodzie bluzeczki sa malutkie serduszka posrebrzane z napisem love po bokach jest ściagana bluzeczka jest nowa z metkami roz 116 na zdjeciu jest słabo widoczna w rzeczywistosci bluzeczka jest naprawde przesliczna GORACO POLECAM

Jesli ma Pani choc troche oglady, to radze poprawic ten opis w trosce o oczy i poukladane umysly przegladajacych aukcje. Zycze milej niedzieli, pozdrawiam.

/bzyres/
Odpowiedz otrzymalem szybciej. niz mozna sie bylo tego spodziewac:
Ja rozumiem ze so blendy ale ja nie umiem weisc i je poprawic a pozatym ja
sprzedaje bluzeczke a nie opis -jak ja cos kupuje patrze na oferte i
rozmiar a nie na opis mojm zdaniem jest naj warzniejsze ze ubranka so nowe
z metkami to ze jeszcze myle sie z pisaniem na komputerze -niestety na to
trzeba wprawy jezeli macie moze komputer nie wiem ile czasu to mozecie
zwracac uwage a pozatym nie ja tylko robie byki duzo aukcji jest napisane
z bykami ale ja bym wstydzila sie zwracac komus uwage znidziesz-znajdziesz
malutki-malutkie przepraszam i tagze zycze mailej niedzieli
Nie mam pytan, jak mawia w_m. Komentarz pozostawiam Wam. :]
Awatar użytkownika
mandragor
User
User
Posty: 81
Rejestracja: 14 kwietnia 2004, 23:19

Post autor: mandragor »

Po przeczytaniu postu muszę wrócić do podstawówki i powtórzyć ortografie ... zbaraniałem po prostu! Czytam kila zdań i się zastanawiam czy ja kiedykolwiek znałem ortografię? Po prostu horror! Jeszcze kilka takich zdań i wogóle nie będę w stanie odróżniać poprawnej pisownii od błędnej :P
Zamienię mój komp: ATLONXP 2400+ 768MB DDRAM Asus Radeon 9600XT 128MB(128bit) 2X80 GB HDD na garść magicznej fasoli :-) << już dawno wymienione a zupa fasolowa zjedzona!
UPDATE!!
AMD Venice3000+ GF 6600GT PCI-EX16X 2x512 Dual RAM Patriot (TESTUJEMY?)
Platyna
Junior
Junior
Posty: 10
Rejestracja: 08 grudnia 2006, 13:06

Post autor: Platyna »

Ja niedawno słyszałem o takiej aukcji, że ktoś Sprzedawał Playstation 3.
W opisie aukcji było "Playstation 3 Tani,o Nieużywane!!!" lub coś takiego...
Było wielu chętnych. Licytacja była zażarta i w końcu jakiś szczęśliwy nabywca ją wygrał. A może jednak nieszczęśliwy...
Wszyscy chcieli kupić Playstation 3 za grube pieniądze i nikt nie zauwarzył malutkiego druczku na dole "Uwaga! Tak naprawdę licytujesz adres email playstation3@coś_tam_coś_tam.pl"
Wydaje mi się, że "s z c z ę ś l i w y" nabywca musiał być bardzo zbulwersowany gdy się połapał o co chodzi... Na dodatek konto mailowe było na darmowym serwerze...

No ale kto by czytał mały druczek na dole gdy ma dużymi literami wypisane jak byk dane techniczne playstation! xD :mrgreen: :D
Awatar użytkownika
_Leena_
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 17 grudnia 2006, 20:58

Post autor: _Leena_ »

buahaha dobre tez sie z takim czyms spotkalam... nie pamietam dokladnie ale pamietam jak gosciu chcial sprzedac jakis lipny rower i napisal oszalalem z cena buahah niezla bania :] tylko nie pamietam co dkoladnie napisał :P
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Obrazek
truskaweczki2
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 20 stycznia 2012, 10:35

Post autor: truskaweczki2 »

:D ta opcja z allegro naprawdę super ... coraz częściej można właśnie znaleźć takie chore aukcje ;D ahah
ODPOWIEDZ