PS2 -jaki model

Jesteś maniakiem sprzętu komputerowego? A moze jesteś fanem jakiejś konsoli. Tak czy inaczej ten dział jest dla Ciebie.
broda1982
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 26 września 2011, 18:49

PS2 -jaki model

Post autor: broda1982 »

Witam,jestem nowym uzytkownikiem,mialem kiedys ps2 jednak wszystko to sie zmienia i interesuje mnie zakup jednak nie wiem jakiego modelu najlepiej i czy slim czy zwykla?Prosze o odpowiedz,z gory dziekuje.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Ze sprzętem używanym różnie bywa, więc jest to z założenia loteria... niemniej, z grubych PS2-jek polecam v12 (SCPH-70004) lub model nowszy, bo te są wyzbyte większości bolączek swoich poprzedników i jeśli trafi Ci się sprawny egzemplarz z laserem w dobrym stanie, konsola Ci jeszcze trochę posłuży.

Jeśli pieniądz nie jest problemem i jesteś w stanie wydać 400zł na konsolę to bierz slima, najlepiej nówkę nieśmigałkę ze sklepu (wszystko jedno jakiego Media, albo coś wysyłkowego), bo po pierwsze dostajesz sprzęt niewyeksploatowany, a po drugie można liczyć na jakąś gwarancję.

Tyle z mojej w temacie.
2BII!2B
broda1982
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 26 września 2011, 18:49

Post autor: broda1982 »

Kwestia przerabiania,chyba już raczej nigdzie sie nie spotka osoby przerabiajacej?Czy sa jakies plyty bootujace?
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Na chwilę obecną nie ma potrzeby - poszukaj sobie informacji o mcboot. Trudno chyba o bardziej wygodny sposób uruchamiania homebrew :)

Z innych sposobów:
1) swap magic - wciąż jest dostępny na serwisach aukcyjnych.
2) klasyczne modowanie chipem... jak się uprzesz to też znajdziesz, ale hmmm drogie i szkoda gwarancji.
2BII!2B
ODPOWIEDZ